1. Новини Закарпаття

Типи шкіри обличчя: що потрібно знати

Доглядова косметика є у кожної жінки, причому іноді її набагато більше, ніж декоративної. В когось це пінка для вмивання і крем, а в інших-цілий комплекс засобів для ранкових і вечірніх ритуалів краcи

Доглядова косметика є у кожної жінки, причому іноді її набагато більше, ніж декоративної. В когось це пінка для вмивання і крем, а в інших-цілий комплекс засобів для ранкових і вечірніх ритуалів краcи

Доглядова косметика є у кожної жінки, причому іноді її набагато більше, ніж декоративної. В когось це пінка для вмивання і крем, а в інших – цілий комплекс засобів для ранкових і вечірніх ритуалів краси. У виборі косметики рішення приймає тільки сама дівчина: це може бути професійна і дорога косметика, наприклад, Medik8, а може бути бюджетна, але теж ефективна. В інтернет-магазині «Красива Я» представлений широкий вибір косметики на будь-який смак та гаманець. У цій статті ми поговоримо про типи шкіри та правила підбору косметики, виходячи з цих даних.

Нормальна шкіра

Кожна жінка мріє про такий тип шкіри, який не завдає жодних проблем при правильно підібраному догляді. Але, на жаль, він трапляється рідко. Його можна впізнати за такими ознаками:

  • Здоровий колір обличчя.
  • Відсутність розширених пор та жирного блиску.
  • Стійкість до зовнішніх подразників.
  • Рідкісні запалення.

Догляд за такою шкірою має підтримувати її початковий стан. Але варто пам'ятати, що при некоректному догляді навіть така шкіра може стати проблемною.

Суха шкіра

При сухій шкірі спостерігається знижена робота сальних залоз. На такій шкірі рідко з'являються вугрі та прищі, але вона дуже чутлива через зневоднення. До ознак сухої шкіри можна віднести її тонкий і вразливий вигляд, відчуття стягнутості після вмивання, почервоніння і лущення, нерівний тон. Суха шкіра потребує сильного зволоження та живлення, оскільки саме цей тип найбільше схильний до раннього старіння. З цієї причини вже в ранньому віці у догляд за такою шкірою варто включити гіалуронову кислоту і колаген.

Жирна шкіра

Жирна шкіра має високу щільність і байдужа до зміни в доглядовій косметиці. Жінки з такою шкірою не знають про сухість та роздратування, але часто мають проблемні висипання. При жирній шкірі спостерігаються розширені пори, блиск, чорні цятки, нерівний колір і сірий відтінок обличчя. Але серед плюсів можна виділити те, що такий тип шкіри старіє пізніше за всіх, і при правильному догляді володарку такої шкіри зморшки не будуть турбувати як мінімум до 40 років!

Комбінована шкіра

Цей тип шкіри по праву вважається найпоширенішим, оскільки поєднує кілька типів одночасно. Найчастіше зустрічається суміш сухої та жирної шкіри. Серед явних ознак комбі шкіри виділяють:

  • Жирний блиск та розширені пори у T-зоні.
  • Сухість щік та області підборіддя.
  • Прищі та чорні крапки на лобі та носі.

Особливості догляду за комбінованою шкірою полягають у тому, що для різних ділянок необхідний окремий підхід та різні доглядові засоби. Але виходячи з того, що даний тип шкіри є найпоширенішим, виробники вже давно полегшили життя її власницям та створили універсальні косметичні засоби.