1. Новини Закарпаття

Як грати на гроші на сайті VBET: вхід до особистого кабінету

Багато розважальних закладів пропонують гостям безплатні розваги у вигляді демоверсій ігрових автоматів. Для запуску слотів у такому режимі зазвичай навіть не потрібно авторизуватись. А ось грати на гроші в букмекерській конторі чи казино можуть тільки відвідувачі, у яких є акаунт на сайті. Для клієнтів відомої ігрової платформи VBET вхід на сайт займає лічені секунди. Потрібно лише вказати електронну пошту та пароль, прив'язані до облікового запису.

У багатьох користувачів інтернету періодично з'являються труднощі з доступом до своїх облікових записів. Причина — не вдається згадати пароль. На такий випадок розробники сайту ВБЕТ передбачили опцію відновлення вхідної комбінації. Після звернення система відправить електронного листа з посиланням на сторінку зміни пароля. Залишиться придумати новий код, підтвердити його та скористатися оновленими даними.

Іноді авторизуватися на сайті VBET для входу до особистого кабінету не вдається через причину, відому тільки адміністрації закладу. У таких ситуаціях залишається звернутися до техпідтримки. Це можна зробити через онлайн-чат або електронну пошту, вказану на сторінці «Зв'язатися з нами». Зазвичай причиною блокування є грубе порушення місцевих правил на кшталт відкриття додаткового акаунту або небажання пройти додаткову перевірку.

VBET: реєстрація та верифікація акаунта

Для отримання власного облікового запису потрібно зареєструватися. Ця процедура теж не потребує багато часу. Для нових відвідувачів сайту VBET реєстрація дозволена за декількох умов: досягненням 21-річного віку, повною дієздатністю, відсутністю у реєстрі осіб, яким обмежений доступ до гральних закладів. Щоб відкрити кабінет, гість має повідомити наступні дані:

  • адресу електронної пошти;
  • пароль;
  • номер мобільного телефону;
  • промокод (за наявності).

Також потрібно погодитися з умовами та підтвердити, що досяг потрібного віку. Після цього відкривається доступ до особистого кабінету. Але цим приємним моментом для клієнта VBET реєстрацію ще не завершено. Наступним кроком стане заповнення обов'язкових полів на сторінці «Особисті дані» (розділ «Мій профіль»).

Далі потрібно підтвердити вказану інформацію, пройшовши перевірку документів. Це можна зробити у вкладці «Верифікувати акаунт» у «Моєму профілі». Користувачі додатка «Дія» та власники особистого кабінету в банку, що входить до системи BankID, можуть швидко ідентифікуватися, дозволивши обробку персональних даних. Перевірка у такому випадку затягнеться лише на декілька хвилин.

Класичний спосіб передбачає завантаження документів. Крім посвідчення особи, потрібно верифікувати банківську картку, зробивши її фото. Без підтвердження фінансових реквізитів виведення коштів неможливе. Розгляд надісланих документів зазвичай теж не віднімає багато часу, але іноді доводиться почекати.