1. Новини Закарпаття

Як організувати переїзд до країн Європи

Щороку десятки тисяч громадян переїжджають до Європи, щоб почуватися стабільніше у багатьох аспектах власного життя

Щороку десятки тисяч громадян переїжджають до Європи, щоб почуватися стабільніше у багатьох аспектах власного життя

Щороку десятки тисяч громадян переїжджають до Європи, щоб почуватися стабільніше у багатьох аспектах власного життя. Але просто так зібрати валізу та виїхати на ПМП в іншу країну не вийде. Переїзд до Європи вимагає посвідки на проживання або навіть громадянство. У процесі переїзду можуть виникнути питання щодо перевезення особистих речей з України до країн ЄС. Цей момент легко може вирішити компанія Мак-Транс, яка пропонує перевезення особистих речей за доступними цінами.

Як вибрати країну

Щоб прийняти зважене і правильне рішення, необхідно оцінити різні аспекти життя у тій чи іншій країні. Скажімо так, можна захоплюватись архітектурою Італії або мріяти прокидатися на березі Греції, але для постійного проживання недостатньо просто любити естетику країни або її клімат. Насамперед потрібно оцінювати загальний рівень життя в країні, ринок праці, рівень медицини та інші важливі складові комфортного перебування на території нового будинку. Коли вибір країни зроблено, краще спробувати там пожити деякий час, з'їздивши за туристичною візою до 90 днів. Для проживання найкраще вибрати квартиру, а не готель. Це допоможе повністю поринути в атмосферу країни та конкретного міста, оскільки вашими сусідами будуть місцеві люди, а не туристи.

Які документи необхідні?

У стандартний пакет документів входять закордонний паспорт, підтвердження підстави для переїзду, виписка з банківського рахунку, документи про сімейний стан, довідка про відсутність судимості та страховка. Загалом список може відрізнятись, залежно від конкретної країни, способу імміграції та інших факторів. Наприклад, для роботи у Європі, необхідно пред'явити заздалегідь складений договір з роботодавцем.

Як підготуватися до переїзду

При переїзді до європейської країни потрібно вивчити місцеву мову хоча б на побутовому рівні або добре володіти англійською. Важливо поцікавитись традиціями та звичаями обраної країни, а також ознайомитись із правилами поведінки у громадських місцях. Варто пам'ятати, що те, що дозволено у вашому будинку, може бути зовсім неприйнятним для інших країн. Якщо є можливість, краще заздалегідь познайомитись з майбутніми сусідами через Інтернет. Це допоможе в адаптації до нового місця проживання. Незважаючи на всі труднощі, які можуть виникнути під час переїзду, потрібно подбати про свій моральний комфорт і не переїжджати до іншої країни з песимістичним настроєм чи депресією. Не варто також занадто романтизувати процес переїзду в іншу країну – ідеального місця не існує і про всяк випадок краще подумати про можливість повернутися додому.