1. Новини Закарпаття

Фаркоп у вантажоперевезеннях як альтернатива мотоевакуатору

Фаркоп у вантажоперевезеннях як альтернатива мотоевакуатору

Фаркоп є спеціальним тягово-причіпним пристроєм, який забезпечує міцне кріплення причепа до автомобіля. За рахунок цього вдається максимально рівномірного розподілу навантаження, що створюється силою інерції та вагою. Фаркоп збільшує можливості авто та в першу чергу забезпечує надійність переміщення вантажу.

У випадку, коли потрібно буксирування авто, можна замовити машини та мікроавтобуси з фаркопом будь-якого типу кріплення кульового вузла: торцеві, зварні, знімні та умовно знімні. Ми готові забезпечити надійну логістичну підтримку, допомогти у будь-якому випадку вирішити вашу проблему. Нас обирають за:

  • низькі тарифи;
  • компетентних працівників;
  • оперативне реагування звернення;
  • високий рівень сервісу;
  • гарний вибір транспортних засобів;
  • персональний підхід.

Ми готові приїхати раніше за інших, щоб сприяти транспортуванню нестандартного, великогабаритного вантажу, побутової техніки, будівельних матеріалів. Ми беремося за замовлення будь-якого рівня складності, допомагаємо з транспортуванням небезпечних вантажів, доставляємо екстрено куди потрібно і коли потрібно. Телефонуйте, нас рекомендують за професіоналізм та відповідальне ставлення до справи, ми зможемо виправдати довіру та швидко усунути транспортну проблему!

Швидкий виклик мотоевакуатора – потрібна логістична послуга. Зустріти мотоцикли, моторолери, мопеди часто можна на наших дорогах. Однак якою б надійною не була техніка, ніхто з її користувачів не застрахований від форс-мажору.

Поломка транспортного засобу може виникнути в самий невідповідний момент, особливо якщо він часто експлуатувався на високих швидкостях та на неякісному дорожньому покритті. Становище ще може погіршитися і тим, що завжди є під рукою потрібний інструмент. Важко возити постійно із собою на мотоциклі чи мопеді домкрат, запасне колесо, набір гайкових ключів, фільтри, технічні рідини.

Вирішити проблему можна за рахунок спеціального евакуатора. Важко перевезти байк вагою 200-250 кг на звичайному легковому авто, а тим більше докотити його додому, подолавши відстань кілька кілометрів і більше.

Якщо терміново необхідно перевезти мотоцикл, моторолер, мопед чи скутер після ДТП чи поломки, можна звернутися до компанії «Мотор-М». Ми готові швидко відгукнутися на звернення, забезпечити високий рівень сервісу, відвезти куди потрібно. Також готові допомогти з вантажниками (докладно тут). Телефонуйте, ми зможемо забезпечити спеціалізовану логістичну підтримку за доступною ціною у будь-який час!

Автор: Сергій Слуцький