1. Новини Закарпаття

Вибираємо машину для переїзду у Києві

Вибираємо машину для переїзду у Києві

І так вам потрібно здійснити переїзд, із чого почати? Для початку звичайно ж потрібно розібрати речі - подивитися які вам потрібні, а які можна продати, віддати або зовсім викинути. Коли залишилися лише необхідні речі, їх потрібно компактно скласти та упакувати, так щоб речі були максимально захищені від пошкоджень під час транспортування. Ну, ось і найголовніше питання: як перевезти всі речі?

Якщо у вас є великий вантажний автомобіль, то, в принципі, проблем виникнути не повинно. Якщо його немає, то краще звернутися за допомогою до компанії «Motor-M», вона надасть професійні послуги з транспортування. Зрозуміло, що далеко не весь транспорт підходить для здійснення переїзду. Важко уявити транспортування чи доставку вантажів легковим транспортом. У той час як вантажний транспорт відрізняється великою місткістю та підвищеною прохідністю.

Звичайно, вантажний транспорт повинен відповідати певним вимогам. Тому насамперед варто звернути увагу на його вантажопідйомність. Якщо вам потрібно перекласти невелику кількість речей, наприклад, з квартири на квартиру або при переїзді офісу невеликої компанії, достатньо найняти звичайну «газель» або якийсь її імпортний аналог.

При цьому краще віддати перевагу машинам із металевим прямокутним фургоном, який буде дуже зручним при перевезенні меблів. Тоннаж таких машин може становити від 1 до 1,5 тонни корисного вантажу, чого цілком достатньо для перевезення невеликих вантажів. А ось тентовані фургони характеризуються слабким рівнем захисту від механічних пошкоджень, тому вони можуть пропускати воду за дощової погоди.

Що вибрати при великому вантажі?

Якщо ж вам потрібно перекласти всі речі та меблі з однокімнатної квартири, дачі або невеликого офісу, то можна сміливо замовляти машину, яка без проблем здійснить вантажоперевезення від 1 до 5 тонн. І тут теж краще вибрати металевий прямокутний фургон. З імпортних машин підійдуть автомобілі марки "Мерседес", "МАН", які мають загальний тоннаж від 3-х тонн.

У свою чергу, для перевезень великої кількості речей, солідної офісу найкраще використовувати «Мерседес», «Сканію» або «МАН», вантажопідйомністю яких, як правило, перевищує 5 тонн. Коли весь цей складний шлях пройдено, залишиться тільки розпакувати і розставити меблі на власний розсуд або за раніше розробленим інтер'єром.

Детально: https://motor-m.kiev.ua/vantajni_perevezennja