1. Новини Закарпаття

Чому варто купити електричний тепловентилятор

Вимкнули опалення? Як не замерзнути та, що обрати для обігріву приміщення? Зверніть увагу на електричні тепловентилятори.

Вимкнули опалення? Як не замерзнути та, що обрати для обігріву приміщення? Зверніть увагу на електричні тепловентилятори.

Вимкнули опалення? Як не замерзнути та, що обрати для обігріву приміщення? Зверніть увагу на електричні тепловентилятори. Це вдалий варіант для споживача, котрому потрібно оперативно обігріти будинок, квартиру чи навіть промислове підприємство.

В залежності від потужності, можна підібрати тепловентилятор для будь-якого приміщення. Складається він із двох основних елементів – нагрівального компонента та, безпосередньо, самого вентилятора. Нагрівання повітря відбувається, коли воно потрапляє на розпечений нагрівальний елемент, після чого виходить через наявні отвори. В складі тепловентилятора можуть бути навіть кілька нагрівних складових, що починають діяти після зміни положення перемикача, який знаходиться на панелі.

Техніка для обігріву працює живлячись від електромережі. Після включення, її нагрівальний елемент поступово нагрівається та прогріває повітря, змушуючи його циркулювати в межах приміщення. Таке обладнання легко можна придбати в компанії Економ Тепло.

Характеристики електричних тепловентиляторів

Тепловентилятори вже не одне десятиліття користуються стабільним попитом. Вони потребують відносно незначних енергозатрат і оперативно прогрівають приміщення, змушуючи циркулювати повітряні потоки. Варто лише порівняти тепловентиляр з будь-яким іншим видом опалювального обладнання, щоб переконатися, що він швидше за інші пристрої «принесе» до оселі тепло.

Всі тепловентилятори мають доволі компактні розміри та невелику вагу, тож їх дуже зручно переміщати й транспортувати. Споживач може самостійно забрати пристрій від продавця та встановити його в найбільш зручному для себе місці:

  • на столі;
  • на підлозі;
  • можна навіть закріпити на стіні.

Нагрівач можна експлуатувати в різних режимах, в залежності від його можливостей та функцій які передбачив виробник. Тепловентилятори можуть нагрівати та охолоджувати. Вони дуже зручні у використанні. Люди з задоволенням купують їх, адже дана техніка:

  • забезпечує потужну циркуляцію теплових потоків у кімнаті;
  • є дуже компактною й мобільною;
  • направляє потік повітря в потрібне русло;
  • в залежності від наявного функціонала, може охолоджувати приміщення.

Більшість моделей оснащена таймерами. З їх допомогою можна запрограмувати тривалість роботи обігріваючих пристроїв. Вартість тепловентиляторів – цілком доступна для кожного середньостатистичного споживача, а різноманіття оформлення дозволяє знайти модель, яка оптимально підійде до наявного інтер’єру.

Як вибрати тепловентилятор

Щоб підібрати тепловентилятор для квартири, будинку чи підприємства, зверніть обов’язково увагу на тип нагрівального елемента. Це може бути:

  • металева спіраль;
  • керамічна пластина;
  • трубчатий елемент.

Значну вагу має потужність пристрою, адже саме від неї залежить наскільки якісно та швидко обігріється кімната. Регулятори, встановлені на сучасних моделях, дозволяють створити комфортний мікроклімат. За бажанням, власник зможе підвищити температуру в приміщенні чи зекономити, обравши меншу потужність.

Обов’язково поцікавтесь чи має обігрівач додаткові функції, наприклад, дисплей, на якому відображається статус роботи, чи пульт для дистанційного керування. Наявність термостата дозволить контролювати температуру, а можливість автовиключення убезпечить від пожежі у випадку, якщо тепловентилятор перевернеться. Обирайте відповідно до власних смаків і вподобань.