1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Експерти Emporium назвали 5 нових категорій, у яких українці активізували пошук промокодів

35
Без регіону (не видаляти!)

Експерти Emporium назвали 5 нових категорій, у яких українці активізували пошук промокодів

Кількість використовуваних промокодів, завдяки яким ціна товарів та послуг знижується в середньому на третину, постійно збільшується. Складні економічні умови, ріст цін та падіння доходів змушують українських споживачів більш зважено ставитися до покупок та шукати ефективні способи економії. 

Експерти очікують, що попит на промокоди не лише збережеться, а й буде розширюватися на нові товарні категорії. Аналітики споживчого ринку зазначають, що рейтинг найбільш популярних товарів, для придбання яких українці застосовують коди на знижку, змінюється. Про нові групи товарів, які споживачі стали частіше купувати з промокодом, розповіли експерти інформаційно-довідкового сервісу Emporium.

5 нових популярних категорій товарів та послуг, які замовляють з промокодом

Акційними пропозиціями онлайн-магазинів покупці користуються не перший рік, і попит постійно зростає. Так, скажімо, кількість запитів на промокод на знижку від https://emporium.com.ua/ua/ у 2022 році у порівнянні з 2021 збільшилася приблизно на третину. 

До першої десятки рейтингу популярності, за версією сервісу Emporium, увійшли промокоди на:

  1. Знижки розважальних закладів. Поряд з такими поширеними пропозиціями, як бездепозитний бонус казино на Emporium, зріс попит на замовлення зі знижкою квитків на концерти, перегляд фільмів, купівлю книжок. Найчастіше користувачі сервісу шукають промокоди Bookovka, Book24, Concert UA, Kontramarka.ua, Megogo, Sweet.tv, Yakaboo.
  2. Оформлення страхових полісів. Попит на послуги страхових компаній зріс торік навесні. Найбільш популярними видами є придбання “Зеленої карти”, яка дає право на в’їзд у країни Євросоюзу, а також страхування подорожей, житла, здоров’я. Згідно з даними сайту-агрегатора “Емпоріум”, промокод на оформлення страхового поліса забезпечує знижку від 5% до 10%.
  3. Доступ до освітніх онлайн-курсів. В умовах невизначеності щодо збереження попередніх місць роботи та необхідності переїзду українці активізували пошук можливостей здобути нові професійні навички. Це стало причиною зростання попиту на онлайн-освіту та промокоди, які допомагають заощаджувати на навчанні або й відкривають доступ до безплатних вебінарів. 
  4. Мікрокредити. Зниження рівня доходів через “замороження” зарплат та інфляційні процеси призвело до збільшення запитів на коди, що забезпечують більш лояльні умови оформлення мікропозик. 
  5. Товари для саду та городу. Попит на саджанці дерев, насіннєвий матеріал, агрохімікати, мінеральні добрива, розсаду традиційно збільшується наприкінці зими — на початку весни. Експерти зазначають, що на придбання цих та інших товарів українці уже використали на чверть більше промокодів, ніж торік. 

Відбулися зміни й списку інтернет-магазинів, які лідирують за обсягом замовлень зі знижкою. Поряд з популярними раніше маркетплейсами, такими як Rozetka, Comfy, AliExpress, Eva, “Алло”, “Фокстрот”, зріс попит на акційні пропозиції онлайн-платформ Intertop, Eobuv, KastaPost, Oniks, Vovk.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber