1. Новини Закарпаття

Скраби для тіла – як не помилитися у виборі

Для того щоб очистити шкіру від відмерлих клітин та забруднень, необхідно використовувати скраби для тіла. Ви зможете вибрати його, заглянувши у зручний для Вас час на сайт Mak&Malvy. Тут представлений широкий асортимент пілінг скрабів. І кожен зможе зробити правильний вибір, зручно влаштувавшись біля екрана монітора.

За допомогою скрабу вдається освіжити шкіру, зробити її гладкою та пружною, сяючою. Подібного ефекту вдається досягти завдяки покращенню кровопостачання, а також оновленню епідермісу. За допомогою скрабу стає можливим оновити шкіру. Засіб ефективний для боротьби з целюлітом, а також врослим волоссям.

Скраб для тіла стане ідеальним помічником під час лазневих процедур. Вдасться зробити шкіру м'якою та гладкою. Важливо правильно вибрати скраб.

Можливі скраби на кремовій або олійній, гелевій основі. У складі є абразив, роль якого можуть зіграти перемелені кісточки фруктів чи морська сіль. Також це можуть бути фруктові кислоти. Подібні компоненти здатні глибоко очищати шкіру.

Можливі різні види скрабів. І кожен вирізняється своїми особливостями, дією.

Антицелюлітний скраб сприяє зміцненню шкіри та підвищує її пружність, еластичність. Він стимулює ліполіз та зменшує набряклість. Поліпшується мікроциркуляція. Цей скраб слід використовувати для проблемних зон.

Скраб для надання шкірі шовковистості у складі має зволожуючі активні компоненти. Це можуть бути ефірні олії або рослинні екстракти. Для ніжності шкіри слід доповнювати використання скрабу зволожуючими, поживними кремами, що розгладжують.

Базабразивні скраби підійдуть для чутливої або сухої шкіри. Замість грубого абразиву тут використовують ензими. Вони розчиняють омертвілі клітини шкіри, за винятком тертя.

Вивчивши асортимент на сайті, ви зможете зробити вибір та оформити замовлення. Зателефонувавши з консультантами, ви зможете отримати компетентні роз'яснення з питань, що виникли, і допомогу у виборі.

В асортименті представлені тільки якісні скраби. Ви зможете ознайомитися з описом кожного продукту. Залежно від поставлених цілей використання скрабу, ви зможете підібрати засіб, що відповідає.