1. Новини Закарпаття

IP відеокамери в Comtrade — для зовнішнього, внутрішнього спостереження, для автотранспорту

У наш час пристрої, які використовуються для захоплення та передачі відеосигналу по мережі, вже не є «дивиною». В Україні IP-відеокамери, ціна яких сьогодні доступна будь-якій фізичній/юридичній особі, використовуються повсюдно. Вони необхідні для моніторингу внутрішнього простору будівель та територій за межами. IP-відеокамери відрізняються від аналогових відеокамер тим, що працюють через Інтернет-протокол (IP), дозволяють віддалено керувати та отримувати доступ до відео з будь-якого пристрою, підключеного до Інтернету.

Переваги використання IP-відеокамер, сфери їх застосування

IP-відеокамери мають безліч переваг у порівнянні з аналоговими камерами:

 • відрізняються вищою роздільною здатністю;

 • забезпечують можливість віддаленого керування та моніторингу через інтернет;

 • оснащені (більшість моделей) великим функціоналом;

 • характеризуються гнучкістю налаштувань;

 • здатні інтегруватися в системи безпеки та з іншими пристроями.

В даний час переваги IP-відеокамер дозволяють широко використовувати їх для контролю об'єктами в різних сферах і забезпечення їх безпеки, включаючи сфери бізнесу, державного сектору, освіти, домашнього відеоспостереження.

Які типи IP-відеокамер сьогодні можна побачити у магазинах?

Розроблено кілька типів IP-відеокамер, тому при виборі конкретної моделі слід розуміти, чим вони між собою відрізняються і який вам найбільше підійде.

IP-відеокамери внутрішнього призначення

Це IP-відеокамери, які встановлюються всередині будівель та приміщень, використовуючи технологію IP-передачі відеосигналів на віддалений сервер або мобільний пристрій користувача. Вони можуть мати різні функції:

 • запис відео високої роздільної здатності;

 • функцію «хмарного» зберігання;

 • можливість віддаленого перегляду тощо.

Внутрішні IP-камери призначені для моніторингу внутрішнього простору будівель, що забезпечують надійний захист від вторгнень.

IP-відеокамери зовнішнього призначення

Це пристрої, які встановлюються на вулиці або в інших відкритих просторах та використовують технологію IP-передачі даних для передачі відео на віддалений сервер або мобільний пристрій користувача. Залежно від моделі зовнішні IP-відеокамери можуть мати різні функції, такі як:

 • запис відео високої роздільної здатності;

 • нічне бачення;

 • датчики руху і т.д.

IP-відеокамери зовнішнього типу призначені для спостереження за об'єктами та подіями, що відбуваються поза приміщенням, та забезпечують надійний захист території.

IP-відеокамери поворотного типу

Такі пристрої здатні повертатися в різні напрямки та можуть віддалено керуватися через інтернет. Вони використовують протоколи IP для передачі відеосигналу та легко інтегруються в системи безпеки для моніторингу різних об'єктів та приміщень.

Бездротові IP-відеокамери

Для передачі відеосигналу та керування камерою безповоротні пристрої використовують бездротовий зв'язок. Вони можуть бути встановлені в будь-яких місцях, де є доступ до Wi-Fi, і дозволяють дистанційно контролювати об'єкти та події через інтернет. Одним із найбільш зручних та простих способів організації системи відеоспостереження сьогодні вважаються саме бездротові IP-відеокамери.

IP-відеокамери, оснащені ІЧ-підсвічуванням

Це пристрої, що забезпечують відеоспостереження вночі, які функціонують з використанням інфрачервоної технології. Вони можуть автоматично перемикатися на інфрачервоний режим в умовах низького освітлення, що дозволяє бачити об'єкти і події навіть у повній темряві. IP-відеокамери з ІЧ-підсвічуванням широко зручні для експлуатації в системах безпеки для контролю за об'єктами та територіями у будь-який час доби.

Автомобільні IP-відеокамери

Це компактні пристрої, які встановлюються на автомобіль, використовують технологію IP-передачі даних та призначені для запису відеоподій, що відбуваються в дорозі. Забезпечити безпеку на дорозі та захистити свої права у разі ДТП водії можуть за допомогою встановлених у транспорті IP-відеокамер для автомобілів. Така відеокамера дозволяє передавати відео в режимі реального часу на віддалений сервер або мобільний пристрій власника автомобіля.

IP-відеокамери широко використовуються для різних цілей:

 • для забезпечення безпеки та контролю у різних галузях, включаючи будинки, офіси, магазини, склади, банки, транспортні системи тощо;

 • для відеоспостереження;

 • для дистанційного моніторингу та управління;

 • для запису відео з подальшим переглядом та аналізом.

Функціональні та міцні IP-відеокамери купити у Києві з доставкою по Україні пропонує інтернет-магазин Comtrade. У нас ви знайдете автомобільні IP-відеокамери, а також моделі для зовнішнього та внутрішнього призначення від кращих виробників за прийнятною вартістю.