1. Новини Закарпаття

Відпочинок з басейном у Львівській області

Одним з найкращих варіантів відпочинку з басейном є відпочинковий комплекс «Козацька слобода «Раковець».

Одним з найкращих варіантів відпочинку з басейном є відпочинковий комплекс «Козацька слобода «Раковець».

Львівська область є прекрасним місцем для відпочинку, особливо для тих, хто хоче насолодитися природою та провести час біля води. Відпочинок з басейном (Львівська область) є ідеальним варіантом для тих, хто хоче поєднати відпочинок на природі з можливістю плавати та веселитися в басейні. В статті ми розглянемо найкращі варіанти баз відпочинку з басейнами в Львівській області та детальніше познайомимося з відпочинковим комплексом «Козацька слобода «Раковець».

База відпочинку у Львівській області з басейном: вибір оптимального варіанту

Одним з найкращих варіантів відпочинку з басейном є відпочинковий комплекс «Козацька слобода «Раковець». Це сучасна база відпочинку, яка розташована на березі озера і є ідеальним місцем для проведення відпочинку з родиною або друзями. Відпочинковий комплекс має всі необхідні зручності та послуги, щоб зробити проведений час незабутнім.

1. «Козацька слобода «Раковець»: розташування та інфраструктура

«Козацька слобода «Раковець» - база відпочинку у Львівській області у селі Воля Якубова. Зі Львова до селища можна дістатися за 60-70 хвилин, що робить її дуже зручною для тих, хто не хоче їхати далеко від міста. Комплекс пропонує гостям затишні будиночки та котеджі з видом на озеро та басейн. У комплексі є також ресторан, бар та літній майданчик.

2.Риболовля

Окрім басейну та озера, відпочинковий комплекс пропонує можливість займатися риболовлею. Озеро багате на різноманітну рибу, що робить його ідеальним місцем для рибалки. Для гостей, які хочуть займатися риболовлею, запропоноване спеціальне місце, а також оренда необхідного обладнання.

3.Послуги та ціни

Комплекс «Козацька слобода «Раковець» пропонує своїм гостям різноманітні послуги, щоб зробити відпочинок незабутнім. Влітку це ідеальний відпочинок з басейном (Львівська область). Купатись також можна в озері, для цього є передбачені спеціальні пляжі. Для дітей є дитячий майданчик та міні-зоопарк.

Ціни відпочинку в комплексі «Козацька слобода «Раковець» є недорогими та доступними для більшості людей. Ціна на будиночки починається від 2300 грн за ніч за двох осіб зі сніданком. Ціни на послуги можуть залежати від сезону та запиту гостей, але в цілому вони є оптимальними та доступними.

4.Бронювання та замовлення

Бронювання будиночків в комплексі можна здійснити через сайт sloboda-rakovets.com.ua або за телефоном, який вказаний на сайті. Для того, щоб забронювати проживання, необхідно зазначити дату приїзду та від’їзду, кількість осіб та номерів.