1. Новини Закарпаття

Чи дійсно очищувач повітря допомагає позбутися алергії

Доведено, що очищувачі повітря істотно покращують якість повітря, яким ми дихаємо в оселі. А от чи допомагають ці прилади зменшити прояви алергії чи взагалі позбутися симптомів, таких як закладеність носа та пирхота у горлі? 

Експертною думкою поділилися консультанти інтернет-магазину CleanAirLove, в асортименті якого представлені близько 100 моделей очищувачів повітря різних брендів, кожен з яких відповідає найвищім стандартам якості. 

Як працює очищувач повітря

Такий девайс вловлює алергени, що витають навкруги, фільтрує повітря та подає його назад до приміщення свіжим та очищеним. Очищувачі дійсно розроблені, аби видаляти з повітря найпоширеніші алергени та подразники, затримуючи їх у фільтрі. Технологія була багаторазово відтестована, а її дієвість підтверджують відгуги багатьох задоволених користувачів, які вже мають подібний пристрій у своїх помешканнях.

Так, повітряний фільтр HEPA видаляє 99,97% всіх частинок розміром від 0,3 мікрона. Регулярне очищення повітря рекомендоване для покращення навколишнього середовища в оселі, тому лікарі наполегливо рекомендують очищувач повітря купити та встановити у будинку, де мешкають алергіки. Вже за кілька годин після встановлення пристрою людина відчує суттєве полегшення, а вже за декілька днів якість її життя зрасте у рази в порівнянні із проживанням в оселі без очищувача повітря.

Як бути з алергією на тварин

Алергію спричиняє не лише шерсть хатніх улюбленців, але й відлущування зі їхньої шкіри, лупа, слина. Це мікроскопічні частинки, що вільно витають у повітрі, де мешкає тварина, осідають на одязі, підлозі, меблях.

Середній розмір таких частинок - 2,5 мікрона, тож їх можна ефективно видалити з повітря за допомогою HEPA-фільтра, яким оснащені очищувачі повітря брендів Sharp, Daikin, Philips, Hoover тощо. 

Також Британська асоціація алергологів схвалила очищувач Panasonic, як такий, що здатний ефективно видаляти алергени з повітря.

Як бачимо, встановлені у приміщенні очищувачі повітря дійсно допомагають зменшити симптоми алергії, бо ефективно видаляють з навколишнього середовища його збудники, та значно покращують ваше життя, надаючи змогу вільно дихати без будьяких алегрічних реакцій. 

Важливо памʼятати, що такі девайси не скасовують прийом антигістамінних ліків та використання спреїв, проте є ефективною мірою для покращення якості повітря в оселі, нарівні з вентиляцією, вологим прибиранням тощо.