1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Дитина хоче стати блогером: що робити?

73
Без регіону (не видаляти!)

Дитина хоче стати блогером: що робити?

Дитина хоче стати блогером: що робити?

Рано чи пізно, дитина починає проявляти інтерес до соціальних мереж, дивитись короткі відео різного змісту. Але може наступити момент, коли ви побачите, як ваша дитина знімає свої ролики, намагається чимось поділитися зі світом. Не втрачайте привід поговорити з нею про це, скоріш за все, ви почуєте від неї: «хочу бути блогером». Це може стати захоплюючим хобі. Враховуючи небезпеку, яку несе в собі інтернет для дитини, краще, щоб ця взаємодія проходила під вашим пильним наглядом. 

Блогінг як хобі та професія для дитини

Для того, щоб таке хобі приносили максимум задоволення та якийсь результат – потрібно докласти чималих зусиль, прочитати масу інформації. Тут не буде зайвою допомога спеціаліста. Існують спеціальні школи, які на професійному рівні можуть навчити цього вашу дитину, такі як https://it-generation.com.ua/navchalni-programi/bloging/. Таке навчання не займає багато часу, а користь від нього для дитини буде в будь-якому випадку. На таких заняттях викладачі розкажуть, як стати блогером. Навіть якщо ваша дитина надалі не стане зіркою інтернету, навички, які надають в цій школі стануть у пригоді в реальному житті.

Чому навчають на дитячих курсах блогінгу

Ми щодня заходимо в соціальні мережі і більшу частину інформації засвоюємо за допомогою відео, мета уроків – навчити дітей: 

  • вмінню формувати свої думки та вибудовувати логічну розповідь; 
  • командній роботі та взаємодії з колегами;
  • робити особисту презентацію, рекламу;
  • розвивати особистий бренд;
  • будувати презентації та доповіді;
  • створювати анімаційні ролики, монтаж відео;
  • вмінню використовувати творчий підхід у роботі.

Як ви можете бачити, деяким навичкам зараз навчають дорослих на спеціальних тренінгах, за які доводиться сплачувати їм чималі гроші. Але варто замислитись, скільки б можливостей можна було б реалізувати дорослому, якби ці навички були б йому знайомі раніше.

Корисні навички, які розвиває блогерство у дитини

  1. Ведення блогу чудово тренує навички спілкування, прокачує вміння публічних виступів.
  2. Крім того, ведення блогу може стимулювати застосування особистих творчих рішень.
  3. Ведення власного каналу тренує системний підхід в роботі. Це надає можливість мати уяву, що таке планування, мозковий штурм, аналіз конкурентів. 
  4. Дає базу для прояву лідерських здібностей.
  5. Формування власної думки, вміння доводити аргументи. 
  6. Блогери мають дуже велике коло спілкування в житті, вони мають багато друзів з різним світоглядом. Вони часто взаємодіють з іншими творчими людьми над спільними проєктами. 

Якщо ваша дитина висловлює бажання стати блогером, необхідно прийняти це серйозно і обговорити з ним деталі і можливості. Допомога батьків, які розкажуть як стати блогером, з чого почати дуже корисна. Якщо ви не маєте можливості самостійно ознайомитись з цією темою – довіряйте спеціалістам. Але ваша допомога, прояв зацікавленості дуже допоможуть вашій дитині. Важливо пам’ятати, що блогерство – це повноцінна робота, яка потребує посилених зусиль та часу.

 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber