1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Засновник компанії Roosh Сергій Токарєв про Military tech в Україні

95
Без регіону (не видаляти!)

Засновник компанії Roosh Сергій Токарєв про Military tech в Україні

Сергій Токарєв розповів про необхідність розвитку Military tech в Україні

Росія програє війну в Україні, але це не означає, що вона відмовиться від агресії в майбутньому. Щоб цьому запобігти, потрібно вже зараз розвиватися у сфері Military tech. Найбільший запит в цьому напрямку залишається за безпілотними апаратами, системами аналітики та РЕБ, розповів у інтерв’ю Сергій Токарєв

Засновник компанії Roosh констатує, що зараз ЗСУ активно використовує новітні технології, які допомагають боронити країну. Навіть застаріла радянська зброя зазнає модернізації, як-от старі безпілотники, які тепер спроможні долати до 1200 км. А ще серед українських досягнень можна відзначити дешеве та прогресивне ППО, яке спроможне виявляти Шахіди за звуком.

Найбільшу увагу буде приділено саме безпілотникам, зазначає Сергій Токарєв. Це пов’язано з тим, що ці машини здатні виконувати різні військові завдання з мінімальним ризиком для операторів. Як приклад, інвестор вказує на «Армію дронів» – український проект вітчизняних безпілотників, на який було виділено 20 млрд грн.

Серед найголовніших новин у сфері розвитку військових технологій в Україні бізнесмен називає анонс від міністра цифрової трансформації Михайла Федорова щодо запуску кластеру Military tech. Оскільки війна з РФ може тривати ще довго, потрібно підготуватися вже зараз й інтенсивно розвивати військові технології. 

Деяких фахівців вітчизняного ІТ-сектору вже залучено до роботи. Вони займаються розробкою систем РЕБ та автономного керування дронами, а також аналізують супутникові знімки. Як зазначив Сергій Токарєв, компанія Roosh не бере участі у проектах із розвитку військових технологій, але особисто він залучений до деяких напрямків. Насамперед йдеться про аналітичний інструмент у сфері безпеки. У кінці він додав: «Майбутнє – за аналітикою».

Додатково Сергій Токарєв згадав про інші потенційні тренди Military tech, а саме про розвиток дистанційного керування для малих реактивних безпілотників і танків. Автономні машини можуть коштувати дорожче, але вони будуть використовуватись у зонах бойових дій без особистої присутності військових. 

У підсумку Сергій Токарєв додав, що світ ще не бачив подібної війни з такою кількістю технологій, яку розпочала Росія в Україні. Це безумовно вплине на майбутні військові конфлікти та призведе до того, що далі війни будуть «безпілотними». 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber