1. Новини Закарпаття

Як вибрати подарунок хлопцю: професійні підказки

Пошук ідеального презенту вважається непростим завданням. Особливого підходу потребує вибір презенту представнику стильної статі. Справа в тому, що на відміну від дівчат, хлопці більш практичні та консервативні і догодити їм буває складно.

Що ж подарувати чоловікові, у якого «все є» та «нічого не треба». Саме так відповідає більшість на запитання, щоб хотілося отримати в якості презенту. Саме тому стилісти Юамейд радять вибирати подарунок хлопцю самостійно, не задаючи ніяких запитань.

Критерії вибору

На думку майстрів, якщо при пошуку подарунку врахувати декілька критеріїв, то вибір пройде набагато простіше. Отже, на озброєння радять взяти вік, особливості характеру, наявність хобі та звичок, спосіб життя, стиль одягу, професію.

Вітчизняні майстри, які створюють настрій та дарують казкові емоції рекомендують:

  • Любимому чоловіку варто купити виріб з інтимними нотками. Молода людина буде приємно вражена такому презенту. Подушка у формі серця, скретч-постери «18+», крем-мед подарують масу позитивних емоцій.
  • Товаришу варто замовити прикольний та веселий сюрприз. На віртуальній вітрині представлено безліч варіантів з підтекстом. Футболки та носки з написами, яскраво оформлені келихи для віскі,  суміш для коктейлів принесуть радість та задоволення.
  • Колезі доречно буде подарувати щось практичне та корисне. Блокнот, ручка, гаманець, ремінь, оформлені стильно та креативно подарують радість.
  • Брату чи батькові варто купити «консервовані носки», футболку з веселим написом чи чашку з яскравим малюнком.Це можуть бути також технологічні презенти. Однак, такі практичні вироби варто доповнювати вітальною листівкою чи солодощами. Більшість чоловіків дуже полюбляють шоколад і не відмовляться від чашки гарячого какао.

Неординарним особистостям варто обирати такі ж оригінальні сюрпризи. Наприклад, чекова книжка бажань чи мультитул «Кредитка» викличуть посмішку навіть у самого серйозного хлопця.

Якщо молода людина має захоплення, то це не тільки чудово, а ще й корисно. Справа в тому, що вибрати сюрприз для того, хто любить готувати, рибалити чи читати набагато простіше. Варто тільки дізнатися про захоплення і вибрати виріб відповідно до хобі.

Подарунок варто обирати серцем та душею. Купувати слід ту річ, яка дійсно подобається. Звісно, на пошук креативної ідеї необхідний час. Саме тому майстри компанії uamade зібрали безліч шедеврів в одному салоні. Замовити подарунок хлопцеві можна з адресною доставкою.