1. Новини Закарпаття

Голосовий робот Oki-Toki – подробиці

Стрімко набирають популярність голосові боти. Голосовий робот від Oki-Toki – це безліч переваг та можливостей для компаній. Ви зможете докладніше дізнатися про те, що є голосові повідомлення від Oki-Toki, відвідавши сайт колл-центру в будь-який зручний час.

Голосовий робот для дзвінків клієнтам відрізняється масою переваг.

  1. Відразу після створення гарантовано повну готовність до роботи.
  2. Можна записати будь-який голос.
  3. Значною складовою є інтеграція.
  4. Стає можливим значно скоротити витрати на ручну роботу.
  5. У рази збільшується ефективність обслуговування клієнтів.

На цьому переваги не закінчуються. Список можна довго продовжувати. Хмарний сервіс голосових розсилок відкриває багато можливостей для компаній. Завдяки програмі для голосових розсилок вдається звільнити операторів. Цей час вони зможуть витратити виконання більш складних завдань. Дзвінки роботом можна успішно використовувати для підтвердження замовлень та холодного продажу.

Автоінформатор здатний миттєво змінювати розмір відповідно до ваших можливостей. Тут виключені помилки. Голосове розсилання спрацює так, як буде вказано вами.

Автоінформатор здатний вимовляти цифри та дати, а також вулиці та імена, читати прізвища. Також він вміє розуміти, що клієнти відповідають.

Голосові розсилки успішно використовують для реклами та залучення клієнтів. В результаті стає можливим досягти продуктивної та індивідуальної роботи з клієнтом.

Ви можете автоматизувати холодні дзвінки або повторні замовлення. Достатньо доручити додзвон та первинну пропозицію роботі для оповіщення клієнтів.

Кожен, відвідавши сайт, зможе вивчити всю інформацію щодо пропозицій. Далі залишається тільки пройти нескладну та швидку реєстрацію, щоб розпочати користування зручним та популярним, ефективним продуктом від OKI TOKI.

Кожен зможе відкрити багато нових можливостей завдяки використанню якісних продуктів. Вивчити всі пропозиції ви зможете без зайвої витрати часу завдяки зручному і простому інтерфейсу. Тут усе успішно розподілено у відповідних категоріях.