1. Новини Закарпаття
  2. >

Друк стікерів — популярна технологія в сучасному бізнесі

Сьогодні друк стікерів і наклейок є популярним інструментом для покращення корпоративної культури компанії та ідентифікації продукції.

Сьогодні друк стікерів і наклейок є популярним інструментом для покращення корпоративної культури компанії та ідентифікації продукції.

Для цього використовується метод цифрового друку. Спочатку зображення створюється на комп'ютері у вигляді макета, де відбувається налаштування чіткості та яскравості відтінків. Потім інформація передається на спеціальний принтер, завдяки якому можна отримати стікери, наклейки чи етикетки відмінної якості.

Ви можете замовити друк стікерів у Львові за доступною ціною з доставкою в будь-який регіон України.

Переваги та недоліки цифрового методу друку стікерів

Основними перевагами цифрової технології нанесення зображень і написів є такі:

Попередня обробка комп'ютерною програмою макета стікера чи наклейки. Завдяки цьому можна чітко налаштувати та опрацювати дрібні деталі, забарвлення та відтінки. Можна роздрукувати один екземпляр для остаточного корегування. Офсетний друк потребує більшої витрати матеріалів для узгодження дизайну принта.На комп'ютері можна змінити певні елементи зображення, чого не вдасться зробити у разі використання офсетного друку.Доступний за ціною метод, що не впливає на кінцеву якість.

Але окрім переваг, варто звернути увагу й на недоліки. Якщо потрібна величезна партія стікерів або наклейок, вартість одиниці виробу буде значно вищою порівняно з офсетним друком. На це впливає вартість чорнил, що застосовуються в лазерних принтерах. При збільшенні обсягу друку зростає витрата матеріалів.

Сфера використання стікерів і наклейок

Основні сфери застосування:

  • Стікери допомагають зміцнити корпоративний дух компанії та покращити мотивацію. Їх можна наліпити на ноутбуки та інші гаджети, якими користуються співробітники.
  • Наклейки застосовуються для маркування продукції в торговельно-розважальних центрах, на складах.
  • В поштових відділеннях наклейки використовуються на конвертах і посилках.
  • Стікерами можна відмітити різну документацію, теки та папери, щоб не підписувати їх власноруч.
  • Завдяки етикеткам і наклейкам виробляються сувеніри з товарним знаком.
  • Наклеїти логотип можна на ручки, олівці, блокноти та інші канцелярські вироби.
  • У побутових умовах наклейки можуть знадобитися для маркування банок з консервацією або певними продуктами. Вам не доведеться довго шукати потрібні запаси.

Отже, роль стікерів і наклейок є достатньо важливою, що й формує високий попит на таку продукцію.