1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Навіс для авто в Києві - на всі випадки життя

46
Без регіону (не видаляти!)

Навіс для авто в Києві - на всі випадки життя

Як часто в Києві стало чутно звуки сирен, ні на що не схожі хлопки, а потім ще й бачаться з усіх боків стовпи диму, що йдуть у небо. На жаль, це сьогоднішні реалії не тільки Києва, а й усієї країни.

І часто ці реалії призводять до того, що уламки цих реалій "прилітають" до нас у дім, на город, на улюблену машину... І як радіють ті власники машин, які завчасно зробили навіс над авто - з міцного сталевого каркаса, вкритий полікарбонатом. Адже такий навіс візьме на себе левову частку осколків і проблем. А ремонт його обійдеться незрівнянно дешевше, ніж ремонт нової машини...

І якщо почати розширювати цю думку, то, виходить, що навіс може бути вкрай корисним не тільки у випадках з "прильотами", а й просто в негоду:

  • На вулиці дощ, а Вам потрібно завантажити речі в машину. Або навпаки - вивантажити куплені продукти з багажника. І без навісу Ви б промокли до ниточки, а потім, у неопалюваному будинку, ще б і застудилися. Або сидіти в машині з мокрою спиною - ще те задоволення.
  • Якщо раптом трапився град, то варто знати, що ударна в'язкість полікарбонату (стійкість до ударів) значно вища, ніж у даху автомобіля. А це означає, що Ваш навіс із щільного полікарбонату, найімовірніше, переживе град узагалі без будь-яких наслідків. Чого не скажеш про саму машину.
  • Сильний снігопад. Кожному з нас доводилося бачити, як власники своїх Мерседесів і БМВ відкопують свої авто зі снігових наносів і заметів. І все б нічого, але кожна така чистка потроху з'їдає лакофарбове покриття автомобіля. Спочатку подряпина... Але ми ж з Вами знаємо, як тріщинка на асфальті призводить до заміни всього дорожнього полотна!
  • Сонце. Пекуче, літнє, спекотне сонце. Ми мало думаємо про його вплив на наше авто, а даремно! Сильно нагріта на сонці машина швидше набуде похмурого вигляду. Пластик на консолі починає лопатися, сидіння від ультрафіолету швидше починають рватися, шланги під капотом швидше почнуть протікати і тріскатися... Здрастуй, капітальний ремонт по дрібницях! А навіс із полікарбонату візьме на себе більшу частину сонячного випромінювання. Саме тому під навісом навіть удень температура нижча. А якщо Ви використовували спеціальний полікарбонат, із захистом від ультрафіолету, то можете бути і зовсім спокійні - захист автомобіля від сонця на належному рівні!
  • Вітер і бурелом - так, сьогодні погода все більше нас випробовує на міцність. І наші будинки та машини - теж. І погодьтеся - як приємно, коли гілка, що падає з сусідського дерева, просто зупиняється на навісі, навіть не пошкодивши його. І як страшно подумати, чим би все закінчилося, якби гілка, масою в 50-100 кілограмів, впала прямо на машину...

Це лише деякі, найчастіші випадки, які можливі в географічному поясі України або конкретно Києва, наприклад. І не важко порахувати, наскільки вигідною може бути відносно невелика інвестиція в навіс із полікарбонату порівняно з імовірними наслідками його відсутності.

Тож питання "чи робити навіс?" не повинне в принципі з'являтися в голові доброго господаря. Але ось де його замовляти, з яких матеріалів робити і за якою ціною - це те, що варто обміркувати перед прийняттям рішення. І тут на допомогу може прийти київська компанія dweri.kiev.ua, яка проектує і створює навіси для авто, басейнів, вхідних дверей і вікон уже багато років. А маючи власні виробничі потужності, може добре конкурувати за ціною. Але це вже історія для зовсім нової розповіді...

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber