1. Новини Закарпаття

Комплексне омолодження тіла й обличчя в 30, 40, 50 років

Сучасні погляди антивікової медицини ґрунтуються на тому, що після будь-якої косметологічної процедури пацієнт має виглядати максимально природно. У цьому найкращим чином допомагають не окремо взяті методи омолодження, а їх комплексне застосування. Зокрема хірургічна корекція може поєднуватись з покращенням естетичного вигляду шкірних покривів або усуненням жиру, що дає можливість відновити втрачені форми в іншому місці.

Омолодження у віці 30+

В такий період цілком можливе безопераційне відновлення молодості, для чого використовують різні поєднання апаратних та ін’єкційних методик. Найчастіше проводять корекцію щочно-вилицевої області за допомогою лазерного шліфування, плазмотерапії, мезотерапії, фотоомолодження. Також може застосовуватись комбінація ліпосакції та ліпофілінгу сідниць з метою їх збільшення, покращення форм, усунення асиметрії чи деформації після травми. Детальніше про останню процедуру можна дізнатись за посиланням anacosmo.ua/plasticheskaya-hirurgiya/lipofiling-yagodicz/.

Додатково у віці 30+ варто дотримуватись таких рекомендацій:

  • кожен день виконувати догляд за шкірою;

  • дотримуватись поетапності доглядових процедур (очищення, тонізування, живлення, зволоження, захист);

  • проходити ліфтинг та пілінг проблемних ділянок для підтримання їх еластичності та пружності;

  • робити масаж шкіри самостійно чи у косметолога, але без розтягнення шкіри.

Потрібно особливо уважно підібрати засоби для щоденного догляду за тілом та обличчям, тоді зменшується ризик появи запальних висипів чи подразнень.

Омолодження у віці 40+

В цей період починають проявлятись вікові зміни, у деяких людей вже обвисають м’які тканини, зморшки стають більш виразними, а шкіра в цілому може бути надмірно суха та нееластична на дотик. Щоб загальмувати розвиток подібних проявів на 5–10 років, варто особливо активно застосовувати комплексне омолодження. Залежно від зовнішнього вигляду може бути корисною:

  • Блефаропластика нижніх повік для підтягнення обвислої шкіри та усунення жирових мішків. Процедура може поєднуватись з підтяжкою брів та серединної частини обличчя. При виражених вікових змінах може виконуватись і кругова блефаропластика.

  • Підтяжка нитками щочно-вилицевої області для усунення виражених складок в серединній частині обличчя та покращення його контурів, яку може доповнювати введення філерів на основі гіалуронової кислоти в губи та глибокі зморшки на обличчі.

Додатково у віці близько 40 років корисні процедури на кшталт фракційного лазерного пілінгу, кріоліполізу підборіддя, карбокситерапії.

Омолодження у віці 50+

Пацієнти з цієї категорії здебільшого мають найбільш виражені вікові зміни, але навіть у цьому випадку можна пройти таке комплексне відновлення обличчя та тіла, яке дійсно дозволить повернути юний вигляд. Найчастіше комбінують хірургічні види підтяжок для ліфтингу ділянки брів, лоба, носогубних складок. Може поєднуватись фракційна стимуляція колагену з лазерним шліфуванням шиї, зони декольте, обличчя.