1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Як заробляти з дому від 1000$ працюючи на фрилансі?

93
Без регіону (не видаляти!)

Як заробляти з дому від 1000$ працюючи на фрилансі?

У 2022 році докорінно змінилося положення фрилансу в Україні. Більшість населення, які втратили роботу, змінили місце проживання, змінили також з офлайн на роботу на фрилансі. Різко зросла популярність професій, які можна було швидко опанувати та заробляти онлайн.

На піку популярності в IT стало тестування програмного забезпечення. Багатчо хто не шукав постійну роботу, а, закінчивши курси тестувальників, подався у фриланс.

Чи можна одночасно проходити курси тестувальника і працювати на фрилансі?

Так, це навіть рекомендація, оскільки на більшості платформ після реєстрації надаються найбільш легкі задачі, з якими легко впоратись і новачку, поступово переходячи до більших за обсягом робіт. Тому навіть рекомендується кураторами, проходячи курси тестувальників, одночасно відточувати навички на фрилансових краудсорсингових платформах.

На деяких платформах є також додаткова освіта на початку реєстрації, де пояснюється поверхово теорія тестування, всі основні інструменти та методи тестування.

На яких платформах можна заробляти на фрилансі?

uTest  - найбільш розповсюджена міжнародна платформа фрилансу для тестувальників. Сьогодні більшість фрилансерів працюють саме з нею, оскільки можна заробляти значно більше, ніж на українських платформах, бо оплата на ній в доларах.

Є декілька варіантів, якими можна заробляти на цій платформі: пошуки багів (оплата буде зараховуватись за кожен прийнятий замовником баг) та проходження тест-кейсів (зазвичай на ці задачі оплата нижча, проте стабільніша).

Digivante - британська краудсорсингова компанія для тестувальників на кшталт uTest, має ідентичні параметри та вимоги, більше працює на європейський ринок.

Upwork - також американський майданчик тільки для глобального пошуку роботи для фрилансу. На сьогодні налічує майже 300 відкритих задач для тестувальників.

Freelancehunt - українська біржа №1, хоча на ній також працюють і іноземні фрилансери, окрім Росії та Білорусі. Середній заробіток фрилансера тестувальника - 15000-25000 грн/міс. Оплата залежатиме від рейтингу та досвіду на платформі.

Fiverr - ізраїльська платформа, на якій можна розмістити своє оголошення як фрилансера, додавши портфоліо. На ній роботодавці шукають як виконавців для окремих завдань, так і повноцінних співробітників для своїх проєктів. 

Скільки заробляє фрилансер, закінчивши курси тестувальників

Найперша рекомендація - це реєстрація на декількох платформах одразу. Так ви зможете брати більше замовлень та обирати ті, що більш до смаку. В більшості опитаних початківців, які закінчили курси тестувальника, ми зібрали дані про середньостатистичні заробітки на фрилансі. Вони склали за перший місяць роботи близько $400, наступні близько $700 і зі збільшенням рейтингу більше $1000.

Тож, найкращий час для реєстрації на платформах фрилансу - під час навчання. За допомогою ментора в процес буде значно легше вникнути і більшість сьогоднішніх тестувальників однозначно проходили вже шлях фрилансу. Так у школі IT Testing School радять також реєструватись на платформах фрилансу, проходячи курси тестувальника, хоча б за ради досвіду, який буде у нагоді при працевлаштуванні.

Проте, ми часто зустрічаємо інформацію на аналітичних сайтах, що багато успішних фрилансерів заробляють достатньо грошей. Дехто створив свої команди для більшого обсягу замовлень. Чим інтенсивніше ви будете працювати, тим більшим буде рейтинг і вища оплата роботи. Фриланс - це про свободу і хороший заробіток!

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber