1. Новини Закарпаття

Кредити для бізнесу у Банку Львів

Кожен підприємець періодично стикається з необхідністю витратити на щось важливе певну кількість коштів, яких наразі немає. Найкращий спосіб отримати потрібну суму – оформити кредит для бізнесу.

Кожен підприємець періодично стикається з необхідністю витратити на щось важливе певну кількість коштів, яких наразі немає. Найкращий спосіб отримати потрібну суму – оформити кредит для бізнесу.

Фінансові установи пропонують декілька цікавих програм

Кожен підприємець періодично стикається з необхідністю витратити на щось важливе певну кількість коштів, яких наразі немає. Найкращий спосіб отримати потрібну суму – оформити кредит для бізнесу. Фінансові установи пропонують декілька цікавих програм, складених з урахуванням мети отримання, напряму діяльності, рівню доходу та інших характеристик.

Для юридичних осіб діють не такі умови, як для фізичних. Суми, відсоткові ставки, умови надання, терміни погашення відрізняються. Серед пропозицій Банку Львів завжди можна обрати найкращу залежно від актуальних потреб та поставлених завдань. Усі програми для підприємців докладно описані на сайті. Подати заявку на отримання можна онлайн. Потім потрібно дочекатися дзвінка від менеджера.

Чи варто брати кредит

Кредитування малого та середнього бізнесу поки не є дуже популярною послугою в Україні. Багато позичальників мають сумніви, чи підійдуть їм програми, запропоновані фінансовими установами. Часто керівників підприємств лякають відсоткові ставки й жорстка політика НБУ. Позиковий капітал деким сприймається як тягар або загроза, через яку надалі можуть виникнути серйозні фінансові проблеми. Але це не завжди так.

Проте гроші є основним рушієм успішної діяльності та розвитку бізнесу. Часто буває так, що без них не можна чогось досягти. Компанія постійно має витрати, яких неможливо уникнути. З корпоративного рахунку сплачують зарплату працівникам, перераховують кошти на комунальні послуги, оренду тощо. Для фірми, яка тільки починає свою діяльність, ці відрахування можуть бути суттєвими настільки, що їм довгий час не вдаватиметься інвестувати кошти в закупівлю чогось нового або модернізацію.

Часто буває, що саме додаткове фінансування, отримане в банку, допомагає значно покращити виробництво, розширити асортимент і заробити більше грошей. У результаті вдається швидше закрити позику й надалі користуватися всіма перевагами здійснених інвестицій. Але кредит потрібно брати лише тоді, коли він гарантовано принесе прибуток. Важливо, щоб його сума не перевищувала операційний дохід компанії.

Які бувають позики для бізнесу

Банк Львів має багато цікавих пропозицій, розроблених спеціально для підприємців. Це, наприклад, такі види кредитів:

  • на розвиток власної справи. Отримання грошей можливе для будь-якого напряму діяльності. За заявкою надається до 2 млн грн на термін до 36 місяців. Для прийняття рішення потрібно 1–2 дні;
  • для експортерів та імпортерів на поповнення обігових коштів. Можна отримати до 450 тис. євро без застави з можливістю відтермінувати оплату основної суми до 15 місяців;
  • агрокредити для малого або середнього господарства. Видаються на будь-які аграрні потреби у вигляді кредиту з графіком виплат або кредитної лінії. Діють пільгові періоди, розробляються вигідні для кожного підприємця умови.

Є також багато інших пропозицій – овердрафти, фінансові ліміти, кредитні лінії для бізнесменів.

Джерело: Сайт www.banklviv.com