1. Новини Закарпаття

Що лікує ортопед-травматолог?

Що лікує ортопед-травматолог?

Ортопеди-травматологи – лікарі, які займаються діагностикою, лікуванням та профілактикою захворювань опорно-рухового апарату. А також патологій, травм та хвороб, які виникають у цій системі організму.

Ортопед-травматолог — професія, яка поєднує в собі дві медичні спеціальності — хірурга-ортопеда і травматолога. Лікарі ортопеди-травматологи — спеціалісти різного профілю, які володіють як досвідом, так і навичками. У кожній поліклініці, травмпункті та лікарні є хірург-ортопед-травматолог. В обов'язки лікаря входить огляд пацієнтів, лікування травм, підбір і призначення правильного лікування, консультування та профілактика. На сайті osnova-clinic.com.ua/service/konsultatsiya-ortopeda-travmatologa можна  записатись на прийом до лікаря у Львові. 

Хто такий лікар ортопед-травматолог?

Це фахівець, який має навички та досвід в лікуванні травм опорно-рухового апарату. Також лікар такого профілю може надавати планову та екстрену допомогу з використанням сучасних методик лікування кінцівок, виконувати фіксацію переломів, лікувати суглоби. 

При переломі ноги, лікар ортопед-травматолог може зробити огляд, направити пацієнта на рентген. Після постановки діагнозу він може виправити кістки, якщо це потрібно та зафіксувати кінцівку гіпсовою пов’язкою. В їх компетенції також трансплантація суглобів для хворих на артроз. 

Коли потрібно звернутись до ортопеда-травматолога

Якщо ви маєте скарги на проблеми з опорно-руховим апаратом, вас бентежить давнішній перелом, не вірно зрослий перелом – зверніться до лікаря. Перелік скарг, з якими може допомогти ортопед-травматолог:

  • Поліомієліт, не вірно зрощені кістки.
  • Розтягнення м’язів, сухожилля, деформація м’яких тканин.
  • Сильний хронічний біль в суглобах, хребті або в кінцівках.
  • Відмороження кінцівок, порушення судинної системи. 

Рекомендації від лікаря ортопеда-травматолога

Є кілька порад, які може надати будь-який фахівець цього напрямку. 

  • Здоровий спосіб життя, спорт, правильне харчування, режим дня – це все може запобігти багатьом захворюванням як дорослих, так і дітей. 
  • Потрібно проводити більше часу на свіжому повітрі, отримувати необхідну дозу вітаміну D завдяки сонячних променів. Це покращить імунітет, та дасть красоту та здоров'я тілу.
  • Потрібно вживати здорову їжу, віддавати сну і відпочинку необхідну кількість часу. Відмовитись від шкідливих звичок. 

 

Ортопед-травматолог має широкий профіль для лікування травм, забоїв, розтягнень, хронічних захворювань суглобів та багато іншого. Якщо звернутися до лікаря своєчасно, можна отримати лікування, яке пройде менш болісно та швидше.