1. Новини Закарпаття

Приціл нічного бачення – гарантований результат на полюванні

Нічна оптика, в свій час, практично повністю перевернула уявлення про один з головних етапів на полюванні – пошук і виявлення тварин. З настанням темряви багато представників фауни втрачають пильність і поводяться менш обережно, покладаючись в основному на органи нюху і слух. Мисливець, озброєний далекобійним ПНБ може без зусиль побачити звіра за кордоном його сприйняття і підійти на зручну дистанцію для точного пострілу. Так хороші приціли нічного бачення, чи варто за них викладати кругленьку суму, ми спробуємо розібратися у цій статті. Також розглянемо пропозиції на українському ринку і відзначимо гідних постачальників.

Де купити хороший приціл нічного бачення в Україні

Серед великої кількості компаній, що пропонують нічну тактичну оптику, осібно стоїть київський магазин Optic Store. На сторінках його сайту в каталозі нічні приціли на сайті opticstore.com.ua є сотні моделей від відомих виробників. Персонал складається з досвідчених мисливців та професійних стрільців, які чудово розбираються в питанні. Серед додаткових послуг, які пропонуються клієнтам, є професійна адаптація і пристрілка прицілів НБ на зброю власника. По телефону +38 (063) 7-987-987 можна отримати грамотні рекомендації щодо вибору та використання. Компанія працює по всій Україні, гарантує справжність продукції і швидку доставку.

Переваги нічних прицілів

Ера приладів на основі фотокатодних трубок, що використовують принцип роботи з багаторазовим посиленням світла поступово сходить нанівець. На зміну звичним електронно-оптичних перетворювачам (ЕОП) прийшли цифрові високочутливі матриці CMOS або CCD. Пристрої надають якісну картинку в Full HD і навіть 4К форматі при слабкому освітленні, наприклад в глибоких сутінках.

Переваги ПНВ

·       Кріплення на стандартні кільця 30 мм;

·       Велика дальність виявлення;

·       Зображення у Full HD і 4К форматі;

·       Великий набір прицільних FFP сіток;

·       Можливість стрільби на далекі дистанції;

·       Функції запису відео, робота по Wi-Fi з телефонами, планшетами;

·       Можна встановлювати на будь-цивільна зброя.

Серед інших переваг цифрових прицілів НБ можна виділити звичні обриси для денної оптики. Практично всі виробники перейшли саме на цей концепт, що не вимагає пошуку складних рішень при адаптації. Вже давно приціли не мають обмежень по віддачі і чудово справляються з навантаженнями навіть снайперських гвинтівок з потужним калібром .338.

Одним з головних достоїнств, що значно розширили функціонал, з'явилася можливість ведення відеозапису. Деякі моделі взагалі не вимагають участі користувача при запису моментів «снайперських» пострілів. Запис стартує автоматично і зберігає в пам'яті момент прицілювання і сам постріл. Практично всі приціли нічного бачення мають вбудовані модулі Wi-Fi і можливість передачі сигналу на приймаючі пристрої.

Замість висновків

Будь-який сучасний приціл нічного бачення, безсумнівно, здивує вас своїми можливостями і призведе до нових досягнень на полюванні. Придвинута оптика гарантовано підвищить результативність і якість стрільби. Ви зможете добути свій найбажаніший трофей.