Світлодизайнер, він же світловий дизайнер – спеціаліст, робота якого полягає в проектуванні, розробці та конструюванні систем освітлення.
Світлодизайнер, він же світловий дизайнер – спеціаліст, робота якого полягає в проектуванні, розробці та конструюванні систем освітлення, а також проведенні світлотехнічних розрахунків для житлових і нежитлових приміщень, різного простору. Він має створити проект з урахуванням трьох основних аспектів:
- ергономіки;
- естетики;
- енергоефективності.
Потрібен фахівець, який покращить дизайн приміщення – зробить необхідні акценти та приховає існуючі недоліки? Так, це – світлодизайнер. Естетична складова – ось, що цікавить його в першу чергу, тож не варто турбуватися – спеціаліст обов’язково створить світловий дизайн, який прикрасить споруду та ідеально доповнить архітектуру приміщення.
Світлодизайнер – незвичайна людина. Її робота дуже масштабна та захоплива. Створивши якісний проект, світлодизайнер пропонує рішення для оформлення певного простору, щоб зробити його максимально комфортним для людей. Кінцевий результат виглядає візуально приємним. Він є енергоефективним, та разом з тим, передбачає турботу про зручність споживача, про його здоров’я. Наявність кількох сценаріїв дозволяє адаптувати освітлення під існуючі потреби – для відпочинку чи роботи, а правильні розрахунки роблять його приємним для очей. Чітко слідуючи існуючим нормам, фахівець до дрібниць продумує систему, яка сприяє підвищенню продуктивності. Звісно, можна зовсім обійтися без послуг світлодизайнера, та варто пам’ятати, що погане освітлення негативно впливає на настрій і стан здоров’я людей, які знаходяться в приміщенні:
- викликає головний біль;
- втомлює очі;
- погіршує настрій;
- провокує неврози;
- призводить до порушень сну;
- погіршує працездатність.
Щоб уникнути цього, споживачі користуються послугами компанії Luminal і, вельми задоволені отриманими результатами.
Чим займається світлодизайнер?
- Розробляє концепцію освітлювальної системи
Для цього він збирає детальну інформацію про існуючий об’єкт та цікавиться поглядами й бажаннями замовника. На цьому етапі визначаються цілі й задачі проекту та здійснюється часткова/приблизна візуалізація концепції, яку можна узгодити з замовником.
- Здійснює світлотехнічне проектування
Важлива та об’ємна частина роботи. На даному етапі світлодизайнер редагує, а іноді навіть створює проект приміщення, щоб знайти оптимальні місця для розміщення освітлювальних приладів. Використовуючи спеціальну програму, він робить точні світлотехнічні розрахунки, а потім підбирає обладнання, яке має конкретні технічні характеристики.
- Створює візуалізацію
Вона потрібна для наглядної демонстрації того, як буде виглядати реалізований проект
- Готує документацію
Після внесення коригувань формується пакет креслень та специфікацій і здійснюється фінальна візуалізація, яка потрібна для оформлення приміщення/споруди/простору.
- Здійснює авторський нагляд
Зазвичай, це окрема функція, однак її також виконує світловий дизайнер, що ретельно слідкує за правильністю реалізації проекту.
Світлодизайнер – людина, яка поєднує в собі безліч знань та умінь. Він активно взаємодіє з архітектором, замовником та виконавцями на всіх етапах реалізації проекту, аби отримати ідеальний результат. Скористайтесь послугами, щоб здійснити якісну трансформацію наявного простору!
Читайте також:
- «Закарпаттяобленерго» попереджає про відключення світла 6 листопада
- Його терміново знімають з полиць: українцям радять не вживати цей продукт, — Держпродспоживслужба
- Новий дорожній знак в Україні: чому його не можна ігнорувати?
- Не померти із голоду й вижити: закарпатцям слід зробити запаси найнеобхіднішим овочем
- Поділитись:
- Twitter(X)
- Telegram
- Viber
Як перевірити авто за номером перед покупкою та ді...
Ця стаття є гайдом, як правильно перевір...
27.09.2024 16:24 34 0 Новини партнерів