1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Актуальне взуття для чоловіків у 2023

38
Без регіону (не видаляти!)

Актуальне взуття для чоловіків у 2023

Чоловіча мода дещо відрізняється від жіночої, та незважаючи на будь-які трендові зміни, завжди залишається в рамках стриманості, елегантності та практичності. Експресивні та неординарні пари також зустрічаються в чоловічих каталогах. Але у повсякденності та діловій сфері їх носять нечасто. Хорошим прикладом актуальної чоловічої моди є італійські виробники. Наприклад, Барракуда та Фабі взуття чоловіче роблять для людей, вимогливих до своєї зовнішності та репутації.

 

Які трендові рішення найактуальніші

 

  • Поєднання класики та спорту. Такий фьюжн здається неординарним та дещо незвичайним. Але найголовніше, що у ньому цінують чоловіки — це абсолютний комфорт. Так стали актуальними кросівки Фабі, в яких верх виконаний із добротної натуральної шкіри, а підошва із пінного полегшеного матеріалу. Будь-яка пара кросівок від цього бренду https://fabi.com.ua/kataloh/kataloh-krosivok-fabi підходить під розслаблений повсякденний образ, прогулянки, відвідування виставки, кафе. А також поєднується із сучасним діловим образом. Багато які кросівки Fabi вдало замінюють собою класичні туфлі.
  • Комбінація шкіри та текстилю. Поєднання кількох матеріалів підходить чоловікам, які носять кілька різних образів. Наприклад, можна купити взуття Баракуда та Фабі, пошите зі шкіри та текстилю або з гладкої та перфорованої шкіри. Дві різні фактури універсально підходять під різні стилі одягу.
  • Утеплення натуральним хутром. Одна з останніх тенденцій — утеплення легкого демісезонного взуття хутром, щоб воно стало актуальним для холодної зими. Так, чоловіки можуть носити лофери та сліпони навіть у морозну погоду. Взуття Fabi та Баракуда утеплюється натуральним хутром з гарними теплоізоляційними якостями.
  • Відтінки вина та шоколаду. Благородні відтінки коричневого, винного, масала кольору все частіше зустрічаються в каталогах італійського взуття. Це хороша альтернатива класичному строгому чорному кольору, але виглядає в образі стримано та не нудно.

 

Де купити італійське взуття люксової якості

 

Інтернет магазин італійського взуття — найкраще місце для чоловічого шопінгу. Італійські виробники славляться майстерними виробами, в яких поєднуються останні тенденції, комфорт та добротність. Взуття на кожен день для офісу, ділових зустрічей та відпустки можна замовити в одному магазині: від фабрик Фабі та Баракуда.

Купити взуття Барракуда зазвичай воліють молоді люди, зайняті навчанням, кар'єрою, розвитком власної справи. Взуття виглядає молодіжно, сучасно, стильно. При цьому воно досить стримане та представницьке.

Fabi взуття включає трохи більше класичних акцентів. Наприклад, туфлі, лофери та Fabi кросівки відрізняються лаконічним дизайном, у якому переважають прямі лінії, спокійні кольори, мінімум декоративних елементів.

Fabi та Barracuda взуття продається в широкій розмірній сітці. Це повні та половинчасті розміри, розраховані на стопи з різними особливостями анатомії.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber