1. Новини Закарпаття

Як правильно організувати системи відеоспостереження усередині квартири?

Ще не вигадали ефективніший і наочний спосіб захистити квартиру, ніж система відеоспостереження. Завдяки можливостям системи відеоспостереження можна не тільки зберегти власне майно, але також використовувати як відеоняня, стежити за домашнім персоналом і т.д. Але, незважаючи на малі розміри об'єкта, монтаж системи не настільки простий, як це може здатися спочатку. Разом із фахівцями Контрол Мастер спробуємо розібратися, як правильно організувати систему відеоспостереження для гарантування високої безпеки.

Відповідальний етап – виберіть обладнання

Якщо виникла потреба організувати систему спостереження, потрібно відповідально поставитися до вибору устаткування. Воно може бути відкритим і прихованим, провідним і бездротовим, відрізнятися за місцем установки і різним на вигляд. При організації системи спостереження всередині приміщення, стануть у нагоді моделі відкритого типу з кубічним або купольним форм-фактором, які чудово зможуть вписатися в інтер'єр. Разом з цим, слід не забувати і про такі характеристики, як:

  • Кольоровість. Для високої деталізації віддавайте перевагу лише кольоровим камерам, тому ви зможете комфортно стежити за тим, що відбувається.
  • Дозвіл. Чим більші показники роздільної здатності, тим більше деталізована картинка під час зйомки. Але для домашнього застосування цілком достатньо моделей у 2 мегапікселі.
  • Кут огляду. Щоб організувати системи спостереження у квартирі, можете вибирати моделі з фокусною відстанню об'єктива 2,8 мм, що забезпечує близько 80-100 градусів.
  • Нічна зйомка. Якщо є можливість подбати не тільки про денну, а й нічну зйомку, коли відбувається більшість злочинів.

Все це основні показники, які рекомендується враховувати, якщо вирішили купити та встановити систему спостереження.

Де розміщувати камери спостереження у квартирі?

Надзвичайно важливо не тільки правильно вибрати відповідну камеру відеоспостереження для квартири, але і грамотно її розмістити. Потрібно враховувати кут огляду та висоту монтажу, завдяки чому вдається виключити сліпі зони. Потрібно розміщувати обладнання таким чином, щоб було охоплено всю територію. Монтаж проводиться на стелі або стіні з урахуванням схеми розведення системи.

Якщо ви надали перевагу камерам з дротовим підключенням, потрібно відразу визначитися з тим, де проходитимуть кабелі. Самі кабельні лінії повинні монтуватися на стіні або всередині гіпсокартонної конструкції, щоб не було видно комунікацій. У зв'язку з цим дуже важливо, щоб встановлення системи відеоспостереження проводилося саме на етапі ремонту.

Щодо кількості камер, то для квартири зазвичай достатньо кількох одиниць обладнання, які будуть підключені до єдиної системи. Важливо провести тонке налаштування, щоб повністю адаптувати до умов роботи.

Висновок

З огляду на все це можна констатувати, що для квартири не потрібно складної системи спостереження. Провести монтаж зможуть навіть ті, хто не має досвіду. Але якщо ви хочете виключити будь-які можливі помилки, рекомендується, щоб установкою займалися виключно професіонали. Спростити монтаж зможе комплект відеоспостереження.