1. Новини Закарпаття

ТОП 5 популярних питань про SMAS-ліфтинг та відповіді до них

SMAS-ліфтинг належить до безопераційних інноваційних процедур. Він дозволяє усунути опущення повік та брів, підвищити еластичність шкіри, підтягнути м'які тканини, розгладити носогубні складки. Але при цьому у пацієнтів часто виникають різні запитання щодо ультразвукової підтяжки. На найпоширеніші з них даємо відповіді.

№1 Кому не підходить SMAS-ліфтинг?

Процедура не може виконуватись при вагітності та лактації. Також протипоказанням є запальні захворювання шкіри, різні пошкодження епідермісу в ділянці корекції. У деяких пацієнтів можуть бути встановлені імпланти чи електронні прилади, в таких випадках теж не проводиться підтяжка ультразвуком.

Серед інших безопераційних методик СМАС-ліфтинг вважається найбільш безпечним та безболісним методом омолодження. При якісному виконанні після сеансу рідко виникають побічні дії. За посиланням goldlaser.com.ua/nashi-uslugi/lazernyie-protseduryi/smas-lifting/ можна записатись на попередню консультацію до спеціалістів клініки Gold Laser. Кращі косметологи столиці зроблять все для того, аби ви відчували себе максимально комфортно як під час сеансу, так і в період відновлення. Довіртесь професіоналам!

№2 В якому віці найбільш ефективний SMAS-ліфтинг?

Найкраще він підходить для пацієнтів віком 35–55 років. В цей період ще не дуже виражені вікові зміни. Зморшки вже є, але вони не настільки глибокі, тож з ними впорається енергія ультразвуку. Шкіра також доволі швидко піддається процесам відновлення, які запускаються під ультразвуковим впливом. Часом достатньо одного сеансу, щоб отримати виражений та стійкий результат. Проте це вже залежить від індивідуальних особливостей пацієнта.

№3 Чому SMAS-ліфтинг виявився неефективним?

Існують категорії пацієнтів, у яких навіть за відсутності явних протипоказань результати підтяжки ультразвуком будуть непомітні. Найчастіше це пов’язано з дефіцитом білка та деяких вітамінів. Для отримання бажаного ефекту ці складові вкрай необхідні. 

Подібна ситуація, наприклад, спостерігається при проведенні підтяжки вегетаріанцям. В їх організмі недостатній рівень тваринного білка, тож колаген не виробляється в потрібній кількості, а отже й підтяжка такого типу не буде достатньо ефективною.

№4 Чи буде після SMAS-ліфтингу боліти і набрякати обличчя?

Частіше дискомфортні відчуття після процедури відсутні, особливо якщо омолодження проводив професіонал. Почервоніння чи невеликий набряк трапляються, але здебільшого швидко проходять. Часом відмічається оніміння або невелика скованість. Підвищена чутливість шкіри може відмічатись в наступні два тижні після процедури. Саме тому на етапі відновлення не радять відвідувати сауну, лазню, приймати сонячні ванни тощо.

№5 Які ділянки коригує SMAS-ліфтинг?

В першу чергу підтяжку проводять на обличчі. Може виконуватись загальна процедура або поетапна підтяжка лоба, щік, підборіддя, зони навколо очей. Також існує комплексне відновлення обличчя, шиї і зони декольте. Втім іноді за необхідності виконується й ліфтинг тіла.