1. Новини Закарпаття

Шпалери з малюнком під цеглу в інтер’єрі різних приміщень

Шпалери під цеглу - це декоративний елемент покриття, який імітує стіну з цегли. Ці шпалери можуть бути виготовлені з паперу, текстилю, флізеліну або вінілу і наклеюються на стіну за допомогою клею

Шпалери під цеглу - це декоративний елемент покриття, який імітує стіну з цегли. Ці шпалери можуть бути виготовлені з паперу, текстилю, флізеліну або вінілу і наклеюються на стіну за допомогою клею

Шпалери під цеглу - це декоративний елемент покриття, який імітує стіну з цегли. Ці шпалери можуть бути виготовлені з паперу, текстилю, флізеліну або вінілу і наклеюються на стіну за допомогою клею. Але чи в усіх типах приміщень обої з цеглою будуть виглядати гармонійно?

Цегляні стіни у спальні 

Обираючи покриття в інтернет-магазин шпалер https://wallstore.com.ua/, варто пам’ятати про збереження балансу між грубою поверхнею цегли та загальною атмосферою спокою та розслаблення, яку зазвичай шукають у спальні.

Для цього користуються рядом варіантів, які допоможуть врівноважити візуальний ефект шпалер з цеглою. Наприклад, легкі та повітряні текстильні деталі, такі як фіранки, покривала або підлогові килими. Вони зменшать відчуття грубості від шпалер й додадуть спальні більшого затишку. Крім того, можна розглянути можливість використання стіни з кладкою як виставкову площу для картин. 

Цегляний декор і вітальні

Шпалери, що імітують цеглину, можуть додати особливого шарму вітальні. Однак, є кілька моментів, які слід враховувати при виборі цього типу оздоблення:

  1. Таке покриття має кращий вигляд в просторих приміщеннях, де воно може відтворити відчуття простору і комфорту. Далі - гармонія кольорів і текстур. Сусідні стіни повинні бути нейтральними, щоб не створювати перенасиченості інтер’єру.
  2. Особливий декор потрібен, коли вітальня обладнана під стиль лофт. Тут необхідно обрати меблі сучасного дизайну, здебільшого від природних матеріалів, наприклад, шкіри. Дерев’яні деталі допоможуть підкреслити стильну «кладку» на стінах, тоді як штучні матеріали будуть виглядати не на місці.
  3. Підібрати потрібний колір шпалер можна в інтернет-магазині шпалер від виробника «Vinil». Палітра кольорів для вітальні з таким оздобленням залежить від кольору самої «цегли». Біла цегла виглядає гармонійно з будь-якими кольорами, але краще використовувати світлі відтінки. Червона, зі свого боку, створює грубий, грунтовний ефект, тому її слід поєднувати з заспокійливими відтінками.

Шпалери під цеглу на кухні

Якщо розміри кухні та її планування дозволяють, шпалери під цеглу можна застосувати на окремих частинах стін. Наприклад, на області, яка включає обідню зону, або на фартусі. У випадку, якщо кухня має невеликі розміри, шпалери під цеглу можна використовувати на всій робочій стіні, що додасть ілюзії простору. Також, щоб зробити дизайн більш цікавим, можна поєднувати різні типи шпалер, наприклад, стіну з під цегли можна поєднувати зі стіною зі світлого дерева з яскравими деталями або з моделями з насиченими гамами. На тлі червоного кольору шпалери зі спокійними, холодними відтінками можуть додати приміщенню більше затишку.