1. Новини Закарпаття

Діяльність компанії Альянс Енерго Трейд

Компанія Альянс Енерго Трейд тісно співпрацює з роздрібними операторами, а також транспортними компаніями, які здійснюють пасажирські та вантажні перевезення.

З явних переваг варто виділити:

  • цілорічне постачання нафтопродуктів;
  • індивідуальна вигідна програма співробітництва;
  • гарантування постачання на умовах FCA та DDP, а також CPT та EXW.

Також варто виділити ретельний контроль якості на кожному етапі.

Компанія Альянс Енерго Трейд постачає бензин високої якості, постачає бензин високої якості. Також є можливість замовити дизельне паливо, головним екологічним показником якого є вміст сірки. А ще – газ, який успішно використовують як паливо та сировину для органічного синтезу.

Надійна компанія Альянс Енерго Трейд є одним із найбільших імпортерів нафтопродуктів. Тут виробляють постачання темних та світлих нафтопродуктів, а також зрідженого газу.

У компанії займаються виробництвом експортних та транзитних операцій з нафтопродуктами. Це дизельне паливо та автомобільні бензини, а також дорожній нафтовий бітум та топковий мазут.

Завдяки міцним партнерським відносинам із нафтопереробними підприємствами, а також великими європейськими нафтотрейдерами, вдається імпортувати постійно в Україну нафтопродукти, які в повному обсязі відповідають європейським стандартам.

Завдяки чітко налагодженій роботі з партнерами стає можливим займатися постачанням палива високої якості, в потрібних обсягах, не порушуючи термінів, заздалегідь узгоджених з покупцями.

Завдяки динамічному зростанню компанії вдалося сформувати пул постійних кінцевих споживачів.

Серед клієнтів. Які успішно співпрацюють із компанією, варто виділити компанії аграрного сектору та підприємства дорожнього будівництва. А ще – промислові підприємства та мережі АЗС, транспортні компанії.