1. Новини Закарпаття

Як досягти гармонії у сексі ЛИД:

Відносини у парі неможливі без кохання, недовговічні без гарного сексу. Вони доповнюють один одного, але секс ніколи не замінить кохання, а кохання інтимні стосунки

 Відносини у парі неможливі без кохання, недовговічні без гарного сексу. Вони доповнюють один одного, але секс ніколи не замінить кохання, а кохання інтимні стосунки

Відносини у парі неможливі без кохання, недовговічні без гарного сексу. Вони доповнюють один одного, але секс ніколи не замінить кохання, а кохання інтимні стосунки. Як помиляються ті, хто вважає, що секс — це егоїзм. У ньому повинні враховуватися бажання та потреби обох сторін, інакше він приречений. Гармонія в інтимних відносинах залежить від багатьох чинників, але найбільше вони бояться нудьги. Щоб натхнення ніколи не залишило вас, ми створили інтим-магазин TALLA, в якому є все для цього.

Інтим-шоп TALLA: пізнавально та вигідно

Існує маса факторів, що впливають на популярність інтернет-магазину. Недостатньо заповнити його якісним товаром, і навіть ціна не завжди є визначальним фактором.

Насамперед, при розробці інтернет-магазину ми приділили увагу функціональності та комфорту відвідувачів. Працюючи над сайтом, ми досягли таких результатів:

  • До нас швидко звикають. Інтерфейс не перевантажений елементами управління, хоча ми подбали про максимальну функціональність. Відвідувачам не заважає реклама, спливаючі вікна та ін.
  • Відвідувачі легко знаходять потрібну функцію. Інтерфейс інтуїтивно зрозумілий, тому навіть користувачі без досвіду швидко знаходять інформацію чи функцію, що їх цікавить, і без труднощів виконують потрібну дію.
  • Комфорт. Він залежить від цілого набору факторів, таких як дизайн, ергономічність, функціональність. Ми методично працювали над кожним із них, тому на нашому ресурсі все гармонійно співіснує.

Однією з особливостей нашого сексшопу є ігрофіцірований кабінет. Це можливість заробляти бали за будь-яку активність на сайті: покупки, відгуки, виконання спеціальних завдань. Накопичуючи бали, ви отримуєте додаткові індивідуальні знижки на товар, ваш статус у системі підвищується. Коли на вашому рахунку буде достатньо балів, ви можете обміняти їх на товари з нашого інтим-шопу.

У нашому магазині є постійні та тимчасові акції, тож співпрацювати з нами завжди вигідно. Однією із постійних є безкоштовна доставка, якщо ви зробите замовлення на суму від 2000 грн.

Переваги інтим-шопу TALLA

Для того, щоб зберегти популярність, яка була одного разу завойована, потрібно систематично нарощувати потенціал, розширювати функціонал, оптимізувати процеси, які дозволять зробити сервіс досконалішим, а ціни нижчими. Співпрацюючи з TALLA, ви отримуєте такі переваги:

  • Ціни. Ми пропонуємо найкращі умови співпраці. Нашими постачальниками є офіційні дилери компаній-виробників, тому закупівельні ціни є мінімальними. Ми оптимізували бізнес-процеси, що дозволило зменшити внутрішньофірмові витрати, а отже, і ціну інтимних товарів у сексшопі.
  • Безпека. Для підтвердження товар повинен мати сертифікат міжнародного зразка. Його наявність є гарантією того, що виріб не містить шкідливих компонентів, безпечний для здоров'я.
  • Асортимент. Ми вивчаємо попит на основі статистики продажів, рейтингів, відгуків наших покупців. Аналізуючи отриману інформацію, ми створюємо план закупівель, тому у нашому сексшопі завжди найактуальніші товари.
  • Консультації. Наші менеджери — дипломовані спеціалісти в галузі сексології, які не тільки досконало знайомі з асортиментом товарів, які пропонуються секс-індустрією. Безпосередньо перед покупкою ви можете отримати професійну консультацію, яка стане гарантією успішної покупки.
  • Швидка доставка. Відправлення купленого товару виконується в день замовлення, а для його доставки до будь-якого регіону України знадобиться не більше 1-3 днів.
  • Конфіденційність. Інтимна сфера любить тишу. Ми вміємо зберігати таємниці, тому упаковуємо товари в непрозорий матеріал, а у графі «вміст» вказуємо «сувенір» чи «косметика». Таким чином, про зміст посилки знатимемо лише ми з вами.
  • Акції. Ваші покупки будуть ще вигіднішими завдяки тимчасовим і постійно діючим акціям. Регулярно ми проводимо акції, які гарантують отримання додаткових знижок, що дозволяє економити нашим покупцям.

Кохання та секс можуть і повинні крокувати разом, тоді ви будете щасливі все життя. Але ви повинні бути готовими долати перешкоди, які можуть виникнути на вашому шляху. На щастя, секс-індустрія дбає про наше інтимне щастя та пропонує асортимент секс-іграшок, який допоможе легко долати перешкоди та не дозволить нудьгувати.