1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Як пустушка діє на малюків

24
Без регіону (не видаляти!)

Як пустушка діє на малюків

Одним з найсильніших рефлексів новонародженого вважається смоктальний, котрий особливо виражений в перші пів року життя. Іноді у малюка виникає необхідність годинами смоктати материнські груди, що фізично неможливо, створює дискомфорт для мами та викликає перегодовування. В таких випадках на допомогу приходить спеціальний аксесуар – пустушка. Вона задовольняє потребу у смоктанні, заспокоює дитину, має значення в процесі формування щелепно-лицьового апарату.

Коли знадобиться пустушка

Пустушка – це штучний замінник соска матері. Конструкція має наконечник з еластичних матеріалів, нагубник та кільце. Останні два елементи виконують захисну функцію, захищають від ковтання допоміжного пристосування та створення проблем із диханням.

Купити пустушку рекомендовано в наступних ситуаціях;

  • при сильному смоктальному рефлексі;
  • на етапі штучного вигодовування;
  • під час прорізування зубів;
  • для стимулювання роботи кишківника;
  • при підвищеній збудливості новонародженого.

Також пустушка має заспокійливий ефект, допомагає відволікти зляканого малюка та зменшити больові відчуття під час медичних маніпуляцій – коли необхідно взяти кров на аналіз чи зробити щеплення. І покращує засинання, якщо дати її безпосередньо перед сном. Плюсом для батьків являється можливість контролю, адже в будь-який час можна обмежити використання аксесуара.

На що звертати увагу при виборі пустушки

При виборі пустушки варто враховувати розмір аксесуара та його вікову відповідність. Існують варіанти для новонароджених, діток від 3 до 6 місяців та старших за пів року. Коли дитина підросла, потрібно замінити виріб на відповідний.

Якість пустушки залежить від матеріалу виготовлення та від форми виробу. Найчастіше використовуються силіконові та латексні. Перші – стійкі до покусування та добре піддаються стерилізації. Другі – екологічні, приємні на дотик завдяки шорсткої поверхні. Можливий термін придатності таких пустушок – 3 місяці та 1 місяць відповідно.

За формою пустушки бувають круглі та анатомічні. Класичний варіант дитина може смоктати з будь-якого боку. В анатомічних виробах одна сторона сплюснута, що дає можливість рівномірного розподілу тиску на піднебіння, потрібним чином впливає на розвиток дитячого прикусу. В пустушці мусять бути наявні вентиляційні отвори. Вони не перешкоджатимуть диханню та не закриватимуть ніс при інтенсивному ссанні.

Краще купувати пустушки в аптеках або спеціалізованих магазинах. Це гарантує якість виробу та дотримання санітарних і дерматологічних норм при виготовленні аксесуарів.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber