1. Новини Закарпаття

Порятунок від наркозалежності – професійно до Ренесансу

Проблема наркозалежності досить актуальна у світі. І самому хворому досить складно, практично неможливо позбутися потягу до наркотиків. Тому важливо якомога раніше звернутися за допомогою до фахівців, які допоможуть повернутися до нормального життя. Наркологічний центр Ренесанс Вінниця допоможе професійно вирішити проблему залежності. Сам хворий навряд чи звернутися по допомогу до нарколога. Тому важлива допомога близьких.

Зателефонувавши до Центру, ви зможете попередньо проконсультуватися, викласти суть проблеми, після чого вам допоможуть вилікувати близьку вам людину від наркозалежності. Завітавши на сайт Центру, ви зможете ознайомитися з послугами та дізнатися ціни. Все зручно розподілено у відповідних розділах, що значно заощадить час та додасть комфорту в ознайомлення з можливостями клініки. Тут кожному допоможуть знайти нове життя, де не буде місця наркотикам.

У тих, хто залежить від наркотиків, притуплюється мислення, порушується пам'ять. Хворий стає легко дратівливим. Крім того, зростає ризик небезпечних для життя захворювань. Можливий розвиток раку легень, чоловіча та жіноча безплідність. Порушується робота серця та судин.

Наркотики насамперед впливають на нервову систему та головний мозок. Внаслідок цього значно знижуються інтелектуальні здібності, людина може дійти до ідіотизму.

Врятувати життя наркозалежному допоможуть професіонали Ренесансу. Звернувшись до досвідчених фахівців, ви зможете розпочати нове щасливе життя, забувши про наркотики назавжди.

Під час бесіди з психотерапевтом, вам допоможуть повірити, що є можливість повністю вилікуватися, з'явиться мотивація до лікування. Пройшовши курс, у вас не буде потягу до наркотиків.

У своїй роботі фахівці використовують ефективні та результативні методи. Тут знімають абстинентний синдром, допомагають перемогти ламання. Гарантовано ефективні результати лікування.

У Центрі Ренесансу лікують і алкоголізм, а також тютюнопаління. Для кожного пацієнта фахівці підбирають індивідуально підходящі методи боротьби з залежністю, виключивши протипоказання.