1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Як виправити неправильний прикус у дорослих?

41
Без регіону (не видаляти!)

Як виправити неправильний прикус у дорослих?

У сучасній стоматології використовують різні способи, щоб виправити неправильний прикус, як у дітей, так і дорослих. Це можуть бути знімні та незнімні ортодонтичні конструкції, елайнери та брекет-системи відповідно.

Неправильний прикус у дорослих можна виправити, для цього кваліфікований стоматолог підбере відповідний варіант. Записатися на консультацію можна у будь-який зручний час.

Слід зазначити, що формування прикусу починається у дитинстві, тому відвідувати дитячого стоматолога з метою профілактики рекомендується з 4-5 років. З появою перших тривожних ознак лікар підкаже, як виправити прикус та що для цього потрібно.

У чому особливості еластичних елайнерів?

Встановити елайнери в Івано-Франківську можна у приватній стоматологічній клініці, головним призначенням яких є виправлення прикусу. Це еластична прозора капа, яку можна знімати на час їжі та чищення зубів.

Вона виготовлена ​​із синтетичного м'якого матеріалу прозорого кольору. Практично не видно її на зубах, не викликає алергічних реакцій, дискомфорту та інших неприємних відчуттів.

До головних переваг прозорих елайнерів відносять таке:

  • простий догляд;
  • доведена ефективність;
  • відсутність дискомфорту та швидке звикання;
  • відсутність ризику розвитку карієсу;
  • привабливий зовнішній вигляд;
  • стійкість матеріалу до зовнішніх факторів (фарбуючих речовин, тютюну, алкоголю та ін.).

Прозора капа практично непомітна для оточуючих, і це важливо для людей, які переймаються красою своєї посмішки.

Незважаючи на низку переваг, є й деякі недоліки. Капа дозволяє виправити незначні дефекти прикусу та коштує трохи дорожче за інші ортодонтичні пристрої. Протипоказання – гострий пародонтоз, зубний камінь, тяжкі хронічні захворювання, зокрема і неврологічні, соматичні патології тощо.

Як виправити прикус розповість докладніше стоматолог на консультації або на сайті yak-vipraviti-nepravilnij-prikus-u-doroslih, а до основних показань відносять скупченість зубів, неправильне положення одне та/або кількох зубів у зубному ряду, негарна форма зубного ряду, неправильний прикус, великі щілини між зубами та ін.

Що таке брекет-системи?

Стоматолог-ортодонт спеціалізується на виправленні прикусу у пацієнтів будь-якого віку. Він допоможе підібрати відповідний вид ортодонтичного пристосування після огляду та суворо індивідуально.

Брекет-системи відносять до незнімних ортодонтичних конструкцій, які допомагають виправити прикус. Вони бувають різними за типом, конструктивними особливостями, матеріалами, способом встановлення та іншими характеристиками.

Догляд за брекетами в порівнянні з елайнерами повинен бути ретельнішим, тому пацієнт повинен бути до цього готовий та відповідально ставитися до гігієни ротової порожнини. Необхідно також регулярно відвідувати стоматолога-ортодонта для візуального контролю, корекції при необхідності та професійного чищення.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber