1. Новини Закарпаття

Як вибрати топи для дівчат

Гардероб дівчинки має починатися з дитячої білизни. Білизна для дівчаток має бути якісною і максимально зручною.

Спеціально для дівчаток-підлітків існує такий вид нижньої білизни, як укорочений топ. Це ще не бюстгальтер, але вже й не майка. Топи для дівчат зручні і непомітні під одягом. Топ для дівчинки дає відчуття дорослішання і самоствердження. Його зручно носити під будь-яким видом одягу, або самостійно.

Модні топи для дівчаток - це головний предмет літнього гардероба. Тут вже можна відірватися - літні речі коштують дешевше, ніж зимові, і можна дозволити собі цілий арсенал на літо на всі випадки життя. Як чудово, коли є з чого вибрати - незалежно від погоди та настрою.

Дитячий топ - особливості асортименту та вибору

Як вибрати топ для дівчинки?

  • Обов'язкова примірка.
  • Топ не повинен заважати.
  • Бретелі лежать рівно, без натягу, не провисають.
  • Топ чітко фіксується під грудьми.
  • Подобається дівчинці.

Для підлітків важливо бути модними. Топи для підлітків купити не просто, але реально. 

Як вибрати топ на дівчинку, щоб сподобалося дитині, було зручно носити і легко доглядати?

  1. Тип тканини. Бавовна підійде всім! Топ дитячий вибирають ті, хто хоче отримувати комфорт, мати свіжий, охайний вигляд, але не любить витрачати багато часу на прасування.
  2. Особливості догляду за тканиною. Топи найчастіше, потрібно прати тільки в делікатному режимі. Деякі моделі можна прати навіть при 60 градусах.
  3. Призначення. Топ для дівчинки - це заняття спортом, прогулянки з друзями і, як не дивно, святковий одяг. Підлітки сміливо експериментують з одягом. Топ білий і жакет - спокійно зійдуть для школи. Моделі з написами, стразами, рюшами - для тусовок. Однотонні топи для домашнього використання.
  4. Смаки дитини. Щоб купити топ для дівчинки - варто придивитися до її вподобань. В ідеалі - потрібно купити топ для підлітка разом із донькою. Разом обирати, приміряти і радіти обновкам.

Цього сезону наймоднішим вважається однотонний білий, чорний, зелений, синій топ бюстгальтер для підлітка. Топи підліткові з бретельками, лямками або без, рюшами, принтами мають не меншу популярність. Який би з варіантів ви не обрали, ретельно простежте, щоб доньці було насправді комфортно. Огляньте шви - всі рядки, як лицьові, так і внутрішні, мають бути рівними, акуратними і гладкими на дотик. Подбайте, щоб топ для дівчинки був підібраний у розмір. Тільки в такому разі влітку в ньому не буде спекотно, а в прохолодну погоду він зігріє.