1. Новини Закарпаття

Як правильно їсти піцу: ділимось секретами

Любите піцу? Звісно, як її можна не любити! Хрумка, запашна, просто неймовірна. Доставка піци в Ужгороді швидко привезе цю страву, щоб замовник організував для себе смачну трапезу без надмірних затрат і зусиль.

Піца є дуже різноманітною. Вона цілком універсальна, тому має прихильників в усіх країнах і серед різних верств населення. Як її їсти? Існують певні нескладні правила.

Цю неймовірну страву обов’язково варто споживати гарячою. З температурою визначитись не складно, можна зорієнтуватися за станом сиру. Він повинен трохи обпалювати губи. Саме тоді можна відкрити для себе цілу смакову палітру.

Піца перед поїданням. Особливості нарізання

Серед усіх інгредієнтів найулюбленішим і ледь не найголовнішим є сир. Як же він чудово тягнеться! Так-так, сир обов’язково має розтягуватися та утворювати ниточки. Вони додадуть піці ще більшої пікантності. Звісно, смаколик може охолонути, тоді його варто лишень розігріти, бажано в печі чи на вогні (на пательні). Однак, не станеться нічого жахливого, якщо споживач скористається мікрохвильовкою. Це взагалі найпростіший спосіб для досягнення швидкого результату, щоправда, він не дозволяє смаковим властивостям розкритися наповну, та улюблена їжа все рівно не має конкурентів.

Як її нарізати? Це дуже просто! З таким завданням може впоратися будь-хто, проте варто знати деякі нюанси, щоб все виконати правильно. Зазвичай страву розрізають на 8-12 шматочків, у залежності від розміру.4 – мінімальна кількість частин, на які її можна розділити. При цьому всі шматочки повинні мати форму спиць коліс.

Піца буває, як круглою, так і квадратною. Не залежно від форми, її ділять на парну кількість шматків. Для легкого і швидкого розрізання рекомендується використовувати круглий ніж, що обертається. Тоді піца не встигне охолонути.

Піца: подача та споживання

Піцу подають у різній тарі. Якою буде тарілка – скляною, паперовою чи порцеляновою абсолютно не має значення, адже вона не впливає на смакові особливості страви, хоча може принести більше задоволення від споживання. Діставши піцу з картонної коробки, покладіть її на улюблену тарілку – перетворіть свій звичайний день на свято.

Щоб отримати максимум насолоди, їжте піцу не поспішаючи, відкушуючи невеликі шматочки, починаючи від гострого краю. Притримувати її варто за бортик. Так буде зручніше. Ось і все, та найголовніше – замовляйте улюблену страву в Пронто Піца, щоб отримати її у професійному виконанні!