1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Навіщо міняти прокладку дросельної заслінки і чим саме її замінити

60
Без регіону (не видаляти!)

Навіщо міняти прокладку дросельної заслінки і чим саме її замінити

 

Багато власників автомобілів знають, що час від часу треба чистити дросельну заслінку. Майже ніхто з них не здогадується, що після чищення треба змінювати прокладку. Навпаки, багато хто переконаний, що прокладка дросельної заслінки не призначена для заміни. Частково це правда, але тільки в тому випадку, якщо заслінку не знімати. Якщо у вас зламалася сама дросельна заслінка, то знайти заміну завжди легко знайти на Автопро.

Якщо чистити, то міняти, а не міняти, то й не чистити

Ті, хто кажуть, що прокладка заслінки — величина постійна і змінювати її не варто, мають розуміти, що в ідеальних умовах дросельну заслінку теж не варто чіпати. Бруд і нагар на ній накопичуються через недоліки в роботі повітряного фільтра та неідеальну герметичність повітряної системи двигуна. І оскільки цей бруд викликає проблеми із запуском, хочеться нам чи ні, заслінку треба демонтувати і чистити, а після демонтажу прокладка неминуче втрачає свої властивості. Більше того, часто буває так, що при спробах зняти її прокладка рветься — і це єдиний випадок, який не залишає сумнівів у необхідності її замінити.

Варіанти заміни – не все так просто!

Оскільки прокладка, що порвалася, — форсмажор, заздалегідь її ніхто не купує, і тут відкривається простір для творчості. Щоб вирішити питання на місці, автовласники намагаються використати підсобний матеріал для виготовлення прокладки — аж до взуттєвого картону. Але картонна прокладка служить недовго, дуже швидко через неї починається підсмоктування повітря. Те саме відбувається з «рідною» прокладкою, яку не замінили після демонтажу. Навіть якщо вона виглядає цілою.

Підсмоктування повітря тягне за собою провали при розгоні та підвищену витрату палива. Щоб не мати цих проблем і не згадувати про дросельний вузол до наступного чищення, прокладці потрібна гідна заміна. А ось яка саме є варіанти. Один з яких можна виготовити самостійно, а два — купити за помірні гроші на Avto.pro. Втім, для реалізації першого варіанту теж доведеться дещо купити.

  • Прокладка вирізана з пароніту. Пароніт товщиною 0,5-1,5 мм — єдиний підходящий матеріал для її виготовлення. Товстіший пароніт використовувати не можна — це погано позначиться на теплопровідності виробу.
  • Прокладка дросельної заслінки від виробника — недорогий розхідник, спеціально призначений для цього вузла.
  • Герметик фланцевих з'єднань — сучасний та високотехнологічний засіб для формування прокладки. Після застигання витримує високі температури, перепади від -60 ° С до +150 ° С і будь-які механічні навантаження. Така прокладка не боїться іржі, моторної олії, бензину, гальмівної рідини і абсолютно не пропускає повітря.

Всі перелічені варіанти цілком функціональні та захищають дросельний вузол від демонтажу до демонтажу, після чого потребують обов'язкової заміни. Вибирайте те, що зручно використовувати саме вам.

 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber