1. Новини Закарпаття

5 рідко використовуваних промокодів, на які експерти радять звернути увагу

Українці вже декілька років активно користуються промокодами, які забезпечують суттєві знижки на велику кількість товарів та послуг. Експерти, які вивчають споживчий ринок, уже встигли на основі запитів сформувати рейтинг найбільш популярних категорій. Онлайн-магазини та компанії, що надають різні послуги, регулярно оновлюють перелік позицій, на які діє знижка. Сайти-агрегатори промокодів на основі пропозицій компаній-партнерів публікують інформацію про актуальні акції, бонуси, знижки. Серед них є й такі, які дають споживачам суттєву вигоду, але попит на них незначний. Одна з причин — більшість потенційних користувачів просто не знає про їх існування. Експерти інформаційного сервісу Codes назвали 5 категорій з вигідними знижками за промокодом, якими радять скористатися. 

На які промокоди варто звернути увагу, щоб зекономити

Економічна ситуація залишається складною. Ціни ростуть, доходи громадян знижуються, у кращому випадку не змінюються. Тому нерідко виникає потреба в мікропозиці. Гроші до зарплати (найчастіше на 10-30 днів) до війни українці позичали досить часто. У березні видача мікрокредитів була припинена відповідно до указу президента. Літом МФО відновили роботу, і у третьому кварталі оформили понад мільйон угод. 

Експерти радять потенційним позичальникам звернути увагу на промокоди на знижку з https://codes.com.ua/ua/, за якими, наприклад, першу позику в Moneyveo можна оформити під 0,01%. А, скажімо, онлайн-сервіс Євро Гроші пропонує повторну позику з промокодом за ставкою 3%. 

Страхування житла, автомобіля, здоров’я, подорожі стає звичною справою для українців. Без “Зеленої карти” в’їхати в країни ЄС практично неможливо. А зекономити на оформленні страхового полісу можна. Для цього достатньо скористатися промокодом, приміром, компанії Finance.ua, Vuso, Hotline Finance чи ARX. Розмір знижки — 8-10%. 

Незабаром весна — значить, українці будуть активно купувати насіння, саджанці дерев та кущів, розсаду, мінеральні добрива, агрохімікати. На придбанні цих та низки інших, потрібних для роботи в саду та на городі, товарів можна суттєво заощадити, якщо скористатися порадою експертів та застосувати код на знижку від 10 до 25%, наприклад, в інтернет-магазині “Агромаркет”. 

Комфортно почуватися в оселі допомагає вдало оформлений інтер’єр. Щоб не відмовляти собі в задоволенні створити затишну домашню атмосферу, експерти радять скористатися промокодами на знижку, які пропонує, скажімо, сайт Mills. А забезпечити комфортний сон “допомагають” промокоди на придбання подушок, матраців, ковдр.

ЗМІ досить часто пишуть про бонуси закладів, які пропонують азартні розваги. Та люди значно частіше відпочивають і розважаються іншими способами — ходять на концерти, читають книги, переглядають фільми, відвідують клубні вечірки. На таких розвагах теж можна заощадити з допомогою кодів на знижку. Експерти радять скористатися, до прикладу, пропозиціями сервісів Megogo, Concert UA, Kontramarka.ua, Book24, Sweet.tv, Bookovka — промокоди на знижку можна знайти на сайті Codes.