1. Новини Закарпаття

Поради щодо вибору дитячого одягу

Діти – це квіти життя, які потребують багато часу та грошей. Їх потрібно одягати, годувати та навчати. Для того, щоб дитина почувалася комфортно, потрібен якісний та надійний одяг, який буде відповідати всім особливостям характеру малюка.

З яких тканин краще купувати одяг для дітей?

Більшість батьків вважають, що найкращий варіант – це придбання одягу з натуральних матеріалів, який можна знайти за посиланням https://antoshka.ua/ua/odezhda/portal.html. Влітку це дійсно так, бо одяг з бавовни поглинає вологу та не дозволяє утворюватися подразненню на шкірі.

Огляд найкращих тканин для виготовлення одягу:

  • Взимку одяг з бавовни навпаки може призвести до переохолодження малюка, особливо під час активних ігор. Коли малюк активно рухається, виділяється багато поту, який буде поглинатися бавовняною кофтою, що може призвести до переохолодження.
  • Взимку дитину потрібно одягати за принципом багатошаровості. У якості нижньої білизни потрібно використовувати майки та футболки зі звичайного трикотажу.
  • Після цього використовують термобілизну, яка повинна бути виготовлена з флісу. Найкращий варіант, якщо такий одяг буде еластичним та повторюватиме рухи дитини. Після цього можна використовувати пайти, светри, верхній одяг.

Вимоги до одягу залежать від вікової категорії дитини, а також пори року. Найбільше вимог висувають саме до верхнього одягу, який повинен захищати малюка від негативного впливу навколишнього середовища.

Характеристики та вимоги до верхнього дитячого одягу

Верхній дитячий одяг повинен відштовхувати воду та не промокати навіть під час сильної зливи, мокрого снігу. Оптимальним варіантом для виготовлення верхнього дитячого одягу вважають мембранну тканину, яка дозволяється тілу дихати та чудово пропускає пар назовні.

Додатковою перевагою стане наявність трикотажного манжету знизу куртки та на рукавах. Це буде перешкоджати проникненню вітру всередину. Найкраще, якщо куртка буде застібатися з використанням блискавки. Щоб під час сильної зливи дитина не змокла, блискавка повинна бути захищена спеціальною куліскою або гумовим захистом. Багато уваги приділяють і швам. Доведено, що через них вода може потрапляти в середину. Щоб такого не відбувалося, використовують спеціальний захист та обробку гумовими складами. Звертають увагу на зручність у використанні. Найкраще, якщо одяг для дітей буде наповнений великою кількістю кишень, які застібаються. Це дозволить покласти всередину іграшки, мобільний телефон, перекус. Одяг може декоруватися натуральним хутром, яке повинно відстібатися, що дозволить без перешкод випрати куртку.