1. Новини Закарпаття

Як робити ставки на футбол: поради досвідчених беттерів

Дізнайтесь, як робити ставки на футбол, та що потрібно врахувати. Корисні рекомендації досвідчених беттерів та основні можливості для виграшу.

Дізнайтесь, як робити ставки на футбол, та що потрібно врахувати. Корисні рекомендації досвідчених беттерів та основні можливості для виграшу.

Ставки на футбол: всі деталі та корисні поради

Прогнозування результатів спортивних змагань – це дуже популярний напрямок беттингу. Після того, як стали доступні онлайн ставки на футбол та з’явилась можливість робити їх легально, відбувся справжній бум. Все більше людей стали цікавитись як це, власне, робити правильно ставки, щоб отримувати віддачу у вигляді цілком реальних гривень. Як робити ставки на футбол сьогодні порадять досвідчені беттери.

Реєстрація на сайту букмекерської контори

Перше, що потрібно зробити тим, хто хоче складати свої прогнози – це створити профіль на сайті БК. Віддавайте перевагу легальним закладам, що мають українську ліцензію на діяльність. В такому випадку ризик втрати грошей знижується. Реєстрація займе пару хвилин, потрібно:

  1. Натиснути на кнопку «реєстрація».
  2. Заповнити дані в формі – номер телефону чи адресу електронної пошти.
  3. Придумати пароль.
  4. Підтвердити вік. В Україні мають змогу зробити ставку на футбол беттери які досягли 21 року.
  5. Підтвердити контактні дані за необхідності.
  6. Внести кошти на рахунок.

Після цього, вже можна робити ставки на футбол. Але щоб не програти всі кошти одразу, варто уважно віднестись до самого процесу. Що саме важливо, розглянемо далі.

Як ставити на футбол

Ставки на футбол в Україні стають все більш популярними, оскільки спорт стає все більш доступним для людей з усіх верств суспільства в країні. Ставки на футбольні матчі стали популярною розвагою для багатьох українців, дозволяючи людям робити прогнози на результати ігор і вигравати призи, якщо їх прогнози правильні. Ринок ставок на футбол в Україні регулюється державною Національною лотереєю, і уряд запровадив низку заходів для забезпечення чесного та безпечного середовища ставок для людей. Деякі з цих заходів включають обов’язкову перевірку ідентифікаційних даних для всіх гравців і систему відповідальних лімітів ставок, щоб люди не грали в азартні ігри більше, ніж вони можуть собі дозволити. Щоб дізнатися більше про ставки на футбол в Україні, перегляньте наступні авторитетні джерела:

https://logincasino.ua/article/predstavniki-sferi-igaming-prokomentuvali-regulyvannya-gralnogo-biznesu-v-ukraiyni65869.html

https://thepage.ua/ua/business/yak-v-ukrayini-zarodzhuyetsya-responsible-gambling

Щоб на футбол ставки були вдалі, варто хоча б трохи розбиратись в цій дисципліні. Загалом – це не важко, адже правила загальновідомі та є безліч джерел для їх вивчення. Якщо зосередились на конкретному турнірі, національному чемпіонаті – потрібно регулярно слідкувати за подіями, відстежувати не лише спортивне, але і особисте життя футболістів, адже воно здатне вплинути на гру.

Щоб букмекерські ставки на футбол не спорожнили гаманець, варто починати з невеликих сум та обов’язково визначити банкролл. Тобто ту суму, яку можете витратити для прогнозування. Зверніть увагу, в футболі досить чітке розмежування на фаворитів та аутсайдерів, тому надіятись що значно слабша команда переможе і принесе тим самим великий виграш – марно, хоча несподіванки трапляються.

Ринки або на що можна ставити в футболі

Ставки футбол досить різноманітні, кількість ринків в більшій мірі залежить від популярності чемпіонату/турніру та рангу матчу. Тобто, якщо це Чемпіонат Світу, то кількість ринків може досягати 1000, якщо прохідна гра національного чемпіонату, наприклад Бельгії, то скоріш за все будуть лише основні результати.

Найбільш поширені ставки на футбол:

  • основний результат – перемога однієї, перемога іншої команди чи нічия;
  • подвійний результат. Можна обирати комбінації: перемога першої команди або нічия, чи перемога другої або нічия;
  • тотал. Потрібно визначити результат матчу. Букмекер встановлює певну кількість голів, що їх заб’ють футболісти, а беттеру потрібно відмітити, на його думку буде більше чи менше. Тотали можуть прийматись також окремо на 1 та 2 тайм, на конкретну команду;
  • точний рахунок. Досить складний для прогнозування ринок, але з приємними коефіцієнтами. Такі ставки на футбол в Україні варто робити лише після дуже ретельного аналізу.

Крім того, можна ставити на голи, фори, тайми, статистичні показники та безліч інших ринків. Головне – це проводити ґрунтовний аналіз кожного матчу.