1. Новини Закарпаття

Гайморит: що це таке і як його лікувати

Гайморит - захворювання, пов'язане із запальними процесами слизової оболонки порожнини носа і навколоносових пазух.

Гайморит - захворювання, пов'язане із запальними процесами слизової оболонки порожнини носа і навколоносових пазух.

Гайморит - захворювання, пов'язане із запальними процесами слизової оболонки порожнини носа і навколоносових пазух. Це поширена проблема. За статистикою, близько 15% дорослих у нашій країні звертаються до лікаря з приводу цього захворювання

Детальныше за посиланням: https://vchaspik.ua/ua/node/536577

 

1. У дітей хвороба діагностується ще частіше. Тому питання, як лікувати гайморит, має величезне значення.

 

Небезпечні симптоми

Основною ознакою інфекції носових пазух є постійні виділення з носа. Носове дихання сильно порушене, нюх відсутній або відсутній, вуха можуть бути закладені.

 

Крім того, можуть спостерігатися постійні головні болі, загальне нездужання і підвищення температури тіла.

 

Закладеність носа може бути періодичною або постійною і може виникати з одного або з обох боків. Також виникає біль при тиску, запалення навколоносових пазух і набряк носа.

 

Чому потрібно лікувати гайморит?

Велика небезпека синусової інфекції полягає в тому, що якщо її не лікувати, інфекція може швидко поширитися по всьому тілу.

 

Своєчасна діагностика і правильно підібрана терапія допоможуть швидко позбутися від захворювання.

 

Синупрет®: ефективний препарат для дітей і дорослих

Лікування гаймориту включає в себе комплекс заходів, головним завданням яких є усунення причини запалення. Терапія також спрямована на:

 

відновлення відтоку секреторної рідини з пазух;

Видалення патологічного вмісту з порожнини.

Під час терапії використовуються препарати, які дозволяють кардинально змінити динаміку захворювання. Одним із таких препаратів є Синупрет®, німецький комбінований препарат рослинного походження. Застосовується при всіх типах інфекцій носових пазух. Роль Sinupret® полягає в полегшенні симптомів, відновленні пошкодженого епітелію, зміцненні імунної системи та боротьбі з вірусами.

 

Синупрет® має декілька механізмів дії: протизапальну, антибактеріальну, противірусну та секретолітичну. Завдяки комплексній дії на організм полегшуються симптоми закладеності носа, активізується виділення з носа і нормалізується носове дихання.

 

Форма випуску (таблетки, краплі та сироп) дозволяє комплексно підвищити ефективність терапії для кожної вікової категорії.

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоровья, обов'язково проконсультуйтесь з лікарем перед  свідомим вибором лікарського препарату.