1. Новини Закарпаття

Принципи вибору та переваги душових кабін Ravak

Комфорт та затишок пов'язаний не лише з хорошим ремонтом, але й з наявністю найнеобхідніших благ цивілізації. Зокрема мова йде про водні процедури, прийом душу після важкого трудового дня. Найцікавіше, що серед користувачів багато осіб, які бажають не лише прийняти душ, але й з користю провести час, покращуючи своє тіло. Це дозволить зробити душова кабіна Равак, доповнена гідромасажем.

Як заощадити, купуючи душову кабіну?

Обираючи душову кабіну, обов'язково звертайте увагу на додаткові функції. Зараз душові кабіни від відомих брендів суттєво виросли у ціні, через здорожчання долара та складнощі з транспортуванням продукції. Тому навіть за найпростіший душовий куточок доведеться викласти непогані гроші. А якщо ви хочете, щоб душова кабіна була доповнена функцією регуляції сили струменів та джакузі, доведеться непогано заплатити.

Значна кількість людей, які бажають заощадити, але при цьому зробити у ванній гарний ремонт, віддають перевагу простим моделям округлої форми. Справа в тому, що в таких моделях не обов'язково купувати усю конструкцію разом, включаючи задню стінку, адже вони присуваються впритул до куточка, який декорований плиткою, та має у підлозі каналізаційний отвір. Щоб без проблем прилаштувати душову кабіну, необхідна гідроізоляція, а також вирівнювання стіни ще на етапі ремонтних робіт. Це дозволить знизити вірогідність утворення протікання між стіною та душовою кабіною, та зменшити кількість витрат на герметизацію.

Чи варто купувати квадратну душову кабіну?

В нашій країні найпопулярнішою стала округла душова кабіна Ravak, яка представляє собою сектор від кола.

Принципи вибору душової кабіни для маленької ванної кімнати:

  • Це пов’язано з необхідністю заощадження місця в невеличких хрущівках, де площа ванної просто мізерна.
  • В таких умовах встановлювати душову кабіну з гострими кутами, квадратної форми не раціонально. Але якщо ви передбачили ніші, чи підвісної системи, що складається з тумби та раковини, можна придбати квадратну душову кабіну.
  • Вона чудово пасуватиме з чіткими геометричними лініями. Але зазвичай саме такі конструкції купують у великі приміщення, які ретельно сплановані дизайнером.

Одними з найкращих на ринку вважаються душові кабіни від компанії Ravak, яка чітко слідкує за якістю матеріалів. Тому дверцята кабіни чудово змикаються між собою, не пропускаючи вологу ззовні. Завдяки використанню спеціальних систем та коліщаток у нижній частині, дверцята з легкістю розсуваються. Пам'ятайте, що нижня частина душових кабінок повинна знаходитися під нахилом, щоб вода самотоком стікала у каналізаційну систему.