1. Новини Закарпаття

Відмінність ноутбуків для роботи, навчання та ігор

З початком військового російського вторгнення, значно зріс попит на фрилансерів. Навіть відомі компанії та організації готові прийняти до свого штату спеціалістів, які мешкають в іншому місці, головна вимога – достатня кваліфікація. Суттєво зросла кількість учнів, які також навчаються дистанційно. Це спровокувало шалений сплеск популярності на ноутбуки та планшети.

Як обрати зручний ноутбук для роботи?

Ще декілька років назад, звертали увагу на технічні характеристики, розподільчу здатність екрана та кількість пам'яті. Зараз ці фактори також мають величезне значення, проте до них додався розмір ноутбука. Потрібно, щоб він був легким та невеликими. У будь-який момент часу лептоп від Lenovo можна помістити в сумку та працювати у кав’ярні, або навіть пункті незламності. Тому популярність отримали ноутбуки з діагоналлю до 15,6 дюйма.

Як обрати зручний ноутбук для роботи:

  • Звертайте увагу на ємність акумулятора, бо від неї залежить час автономної роботи. Найкраще віддавати перевагу моделям з великою ємністю, що дозволяє працювати техніці досить довго.
  • Звертайте увагу на кількість внутрішньої та вбудованої пам’яті. Якщо для вас важливо, щоб на лептопі зберігалася достатня кількість програм та додатків, віддавайте перевагу моделям з максимальною внутрішньою пам’яттю.
  • Якщо ви хочете закачати багато фото, відео та різноманітних фільмів, краще віддавати перевагу моделям, в яких великий об'єм вбудованої пам'яті.

Які функції впливають на вартість ноутбуків?

Перш за все, під час вибору ноутбука, орієнтуються на вартість, яку готовий заплатити покупець. Тому немає жодного сенсу роздивлятися дорогі та дуже потужні моделі, які використовуються геймерами, звичайному офісному працівнику або дитині, що буде навчатися онлайн. Окрім того, потрібно написати, які саме програми ви будете використовувати. Якщо це 1С та бухгалтерські програми, то краще обрати більш потужні моделі. Це ж стосується і роботи фотографів, модельєрів. Програми, які дозволяються малювати у 3D, також займають багато місця, та потребують високої потужності.

Це стосується ігор, які ви полюбляєте. Якщо це звичайні мережеві ігри, такі як World of Tanks, то немає потреби купувати техніку з високою потужністю. Такі ігри працюють на звичайних ноутбуках, з невеликою кількістю пам'яті та потужністю. Вони не потребують швидкої реакції через елементарну графіку. Якщо ж ви бажаєте використовувати найсучасніші новинки ігор, то доведеться придбати досить якісну та дорогу техніку. Це пов'язано з вимогами до графіки та потужності обладнання. На простих ноутбуках такі ігри не вдасться навіть запустити.