1. Новини Закарпаття

EUROPC: надійні Комп’ютери з Європи

Сьогодні в реаліях війни та постійних блекаутів вкрай важливо залишатися на зв'язку і тим більше мати змогу працювати віддалено. Для цього потрібний надійний десктоп або ноутбук. Про можливість придбання якісної та недорогої техніки розповіли фахівці компанії EUROPC, яка постачає бу комп'ютери з Європи та США в Україну.

Чому комп'ютер бу — це гарний вибір?

Головне, це недорого, але не на шкоду якості: магазин комп'ютерів продає в Україні тільки оригінальну брендову продукцію, яка була на балансі в офісах закордонних компаній за договором лізингу від трьох місяців до двох років. Це техніка, була поставлена ​​в европейскі офіси безпосередньо з заводів виробників. А відповідно до умов постачання — після закінчення дії поточного лізингового договору компанії оновлюють техніку укладаючи нову угоду. При цьому, техніка яку списали — залишається технічно актуальною для користування.

В результаті, вже імпортовану в Україну цю техніку можна придбати в EUROPC. БУ ПК, бу ноутбуки, бу монітори та інша техніка буде коштувати на 30-50 відсотків дешевше ніж нові моделі з аналогічними характеристиками у звичайних магазинах електроніки.

Скільки це коштує?

Наприклад, компактний продуктивний Lenovo ThinkPad з 14-дюймовим дисплеєм, 8 Гб оперативної пам'яті та процесором Intel Core i5 шостого покоління обійдеться трохи більше восьми тисяч гривень. За замовчуванням у ньому встановлено HDD на 500 Гб, який можна замінити на швидший твердотільний SSD із меншим споживанням енергії.

Модернізувати будь-який комп бу або ноутбук з каталогу компанії можна завдяки послузі «Конфігуратор». Потрібно тільки обрати бажану конфігурацію у замовленні, а фахівці EUROPC зроблять апгрейт і відправлять до вас вже покращений комп'ютер.

Яку техніку ще можна купити?

Актуальний каталог EUROPC включає наступні категорії:

 • комплект «системний блок та монітор»;
 • системні блоки окремо (як повнорозмірні, так і тонкі клієнти);
 • ноутбуки;
 • монітори;
 • принтери;
 • POS та мережеве обладнання;
 • комплектуючі та аксесуари.

У розділі зі зниженими в ціні товарами (Уцінка) можна максимально дешево купити монітор у відмінному стані. У цей розділ потрапляє робоча техніка з незначними дефектами, які детально описані в картці товару.

Про магазин

Europc.ua працює на українському ринку з 2004 року. На всю продукцію компанії діє гарантія від півроку до 12 місяців із тестовим 15-денним періодом на будь-яку покупку. Дану послугу ніколи не пропонують продавці бу техніки на сайтах оголошень.

Інженери інтернет-магазину у 100% випадків обслуговують комп'ютери перед тим, як виставити їх на продаж, сюди входить:

 1. огляд пристроїв на відсутність зовнішніх дефектів.
 2. перевірка відсутності «битих» пікселів і затемнень на екрані (ноутбуків та моніторів)
 3. тестується акумулятор, він повинен забезпечувати автономну роботу не менше 4 годин.
 4. оцінюється загальна працездатність пристрою.
 5. діагностуються комплектуючі.
 6. тестується система при стресовому навантаженні.
 7. перевіряються інтернет-з'єднання, порти та роз'єми.
 8. проводиться чистка від пилу, тестування кулерів та замінюється термопаста.

Сплатити замовлення можна онлайн на сайті або післяплатою, а доставлять його в будь-який населений пункт України зручні поштові сервіси «Нова Пошта» або «Делівері». Покупці в Києві мають можливість завітати до офлайн магазину особисто, обрати та придбати вподобану техніку або замовити кур'єрську доставку містом.