1. Новини Закарпаття

Швидкомонтовані будівлі – вигідне та якісне рішення за короткий час

Потреба у зведенні житлового чи робочого приміщення є досить високою. Обираючи традиційний варіант зведення, треба бути готовим до великих фінансових вкладень та довготривалого очікування повністю готової будівлі.

Саме тому величезну затребуванісь на сьогодні отримали швидкомонтовані будівлі. Складаються такі конструкції із сендвіч-панелей та металічного каркаса. Найважливішим фактором при обранні такої будівлі є якість будування та матеріалів, отож вибирати необхідно ретельно і в перевірених компаній.

ШМБ від компанії Viton можна замовити на сайті https://viton.ua/ua по вигідних цінах. На відміну від звичайних цегляних конструкцій вартість готової ШМБ буде значно нижчою. Компанія має відповідний сертифікат якості, який гарантує якість всіх матеріалів.

Особливості ШМБ

Щоб досягти хорошого результату, швидкомонтовані споруди виготовляються за допомогою спеціальної технології, яка може бути як контейнерного типу, так і каркасного. Стійкість та надійність конструкцій забезпечується зварювальними роботами для з'єднань та укріплення швів. Така технологія робить конструкцію досить стійкою до механічного впливу та до високих навантажень.

Збірно-розбірні будівлі характеризуються хорошою мобільністю. При необхідності їх можна легко розібрати, перевезти в інше місце і знову ж зібрати. Весь процес займає всього кілька днів. Кожен модуль складається з окремого каркасу, що є дуже зручним фактором при виникненні необхідності в зміні конфігурації будівлі вже у процесі експлуатації.

Розмір таких конструкцій особливих обмежень не має. Їхній монтаж відбувається в залежності від побажань замовника. ШМБ розбірного типу на болтових з'єднаннях можуть налічувати й кілька поверхів, та попри це бути завжди готовими до переміщення у разі потреби.

Однак, попри мобільність та легкість конструкції, їх можна оснащувати всіма необхідними комунікаціями, в тому числі електроенергією, водопроводом, каналізацією, системою кондиціювання та опаленням. Швидкомонтовані будівлі, навіть, без додаткового обігріву, здатні добре утримувати тепло і мають чудові шумоізоляційні характеристики. Надійний захист від зовнішніх факторів забезпечує утеплення панелей. З такою ціллю використовують екологічні матеріали, які мають високий клас пожежної безпеки.

Процес будівництва ШМБ

Для зведення з нуля середньостатистичної швидкомонтованої будівлі в середньому потрібно близько двох тижнів. Спеціалісти виконують роботу в кілька етапів:

  • підготовка необхідної території. Сюди входить очищення ділянки та її вирівнювання;
  • створення основи. Для цього використовується бетонований майданчик або ж заливається полегшений фундамент;
  • потреба у глибокому фундаменті для ШМБ відсутня;
  • складання будівлі та покриття стиків герметиком та гнутими профілями;
  • підведення необхідних комунікацій та встановлення обладнання;
  • оформлення зовнішнього та внутрішнього дизайну.

Швидкомонтовані будівлі відрізняються швидкою установкою, практичністю, надійністю та мобільністю, що робить їх привабливими як для створення житлового простору, так і для бізнесу.