1. Новини Закарпаття

Як обрати альтернативне джерело опалення будинку у магазині energy-safe.com.ua?

Наразі питання опалення приміщень стоїть дуже гостро, а через постійні ракетні удари вдається лише підтримувати циркуляція води у системі, без її нагрівання. Тому варто продумати самостійну, автономну систему опалення, яка дозволить при необхідності обігріти будинок.

Переваги використання камінів

Камін, який можна обрати у магазині energy-safe.com.ua дозволяє використовувати натуральне та екологічне паливо, тобто деревину. Завдяки цьому вдається покращити мікроклімат всередині приміщення, але при цьому не наражати своїх близьких на небезпеку. Це пов'язано з тим, що всередині каміну є декілька спеціальних камер, але саме топка є герметичною. Завдяки цьому продукти згоряння не потрапляють всередину кімнати, а виходять у димохід. У верхній частині топки знаходиться спеціальна камера, що накопичує та акумулює гаряче повітря, яке потім можна розподілити повітряними шахтами.

Принципи вибору якісного каміна:

  • Зараз є можливість обрати каміни з різною потужністю, що дозволить обігріти одразу декілька кімнат. Таким чином, цей варіант можна розглядати у якості основного, який може використовуватися не лише для того, щоб частково обігріти приміщення, але й повністю забезпечити будинок теплом, під час відсутності електроенергії.
  • Варто відзначити комфортну атмосферу та привабливий зовнішній вигляд сучасних камінів. Каміни, які можна придбати у магазині energy-safe.com.ua, виглядають досить стильно та дозволяють зробити атмосферу в середині кімнати затишною та домашньою. Дверцята герметично закриваються, тому немає ризику потрапляння шкідливих газів всередину приміщення. Біля такого каміна можуть гратися діти, що є абсолютно безпечно.
  • При необхідності можна контролювати кількість тепла, яке буде потрапляє всередину приміщення. Це вдасться зробити завдяки збільшенню кількості палива, а також можливості регулювання об'єму гарячих повітряних потоків, що будуть проникати всередину кімнати.

Всі топки у магазині energy-safe.com.ua виготовлені з високоякісного чавуну, який відрізняється високим коефіцієнтом теплопровідності та довго тримає тепло. Навіть після того, як полум'я всередині каміну згасло, ще декілька годин буде зберігатися тепло в середині кімнати.

Чи варто заощаджувати на придбанні каміна?

Значна кількість людей вважають, що дешеві моделі нічим не відрізняються від дорогих, але це не зовсім так. Справа не лише у зовнішньому вигляді, але й у герметичності та товщині чавуну, який використовується. Компанія Energy-Safe пропонує високоякісні каміни на дровах, які здатні працювати цілодобово. Дешеві пристрої можна експлуатувати не довше ніж дві-три години, лише щоб покращити мікроклімат всередині будинку, не витрачаючи багато коштів на газ або електрику.