В плані перспектив заробітку та зручності роботи власний бізнес є оптимальним варіантом. І останнім часом, зважаючи на обставини, небагато українців хочуть ризикувати, займаючись комерційною діяльністю у рідній країні. На щастя, відкрити свою компанію можна за кордоном, діючи самостійно або через посередника.
Перше рішення, яке належить прийняти підприємцю у разу запуску проєкту в сфері ІТ, фінансів, аудиту, маркетингу, торгівлі тощо – де реєструвати бізнес. Плюси та мінуси є скрізь, наприклад, у Гонконгу можна не сплачувати податок на прибуток, якщо не отримуєте його в межах мегаполісу (подробиці на сайті https://lawrange.net/uk/services/kompaniya-u-gonkonzi/), а у Делавері створено оптимальну інфраструктуру для бізнесу та є прискорена процедура реєстрації. Важливо не помилитися із вибором, адже від цього залежить:
- скільки грошей доведеться витратити на реєстрацію;
- які податки належить сплачувати в майбутньому;
- чи потрібно буде наймати місцевих жителів;
- скільки доведеться чекати з моменту подання документів до того, як можна буде починати заробляти гроші.
Критерії пошуку юрисдикції для бізнесу
Частина підприємців із самого початку націлені на те, щоб зареєструвати компанію у Європі, США чи Азії. Інші ж розглядають різні варіанти у пошуках оптимальних умов. Під час аналізу слід звернути увагу на:
- Вимоги до нерезидентів, які відкривають бізнес.
- Стабільність економіки. Навіть, якщо всі інші умови повністю підходять, немає сенсу відкривати власну справу в країні, яка перебуває у глибокій кризі.
- Наявні організаційно-правові форми та їх особливості.
- Специфіку системи оподаткування та можливості для подальшої оптимізації витрат.
- Вартість реєстрації підприємства. Сюди входить оренда офісу, сплата усіляких державних зборів, відкриття рахунку в місцевому банку, сума статутного капіталу та інші обов'язкові витрати.
- Перспективи для переїзду. Варто зважати не лише на інфраструктуру, простоту оформлення документів, якість життя, але й на ставлення місцевих жителів до іноземців.
- Обмеження, пов'язані з іноземними інвестиціями та працевлаштуванням нерезидентів.
Зробити відкриття бізнесу в іншій країні швидким та легким, а також бути впевненими у правильності вибору допоможе консультація з юристами. Досвідчені фахівці підкажуть, які юрисдикції більше підійдуть з урахуванням поставленої мети та фінансових можливостей клієнта.
Читайте також:
- Поділитись:
- Twitter(X)
- Telegram
- Viber
Як перевірити авто за номером перед покупкою та ді...
Ця стаття є гайдом, як правильно перевір...
27.09.2024 16:24 11 0 Новини партнерів