1. Новини Закарпаття

Філадельфія: історія, переваги та основні різновиди найпопулярніших ролів

Філадельфія за правом вважається найпопулярнішим видом ролів у світі, за його надзвичайне поєднання ніжного крем-сиру і лосося його полюбили багато хто.

Філадельфія за правом вважається найпопулярнішим видом ролів у світі, за його надзвичайне поєднання ніжного крем-сиру і лосося його полюбили багато хто.

У нас ви дізнаєтеся історію ролів Філадельфія, основні переваги та існуючі різновиди.

Суші вже давно стали невід'ємною частиною раціону багатьох українців. Смачні, соковиті та привабливі рулетики з екзотичних інгредієнтів не залишать байдужим нікого. І на особливу увагу серед десятків різних видів суші заслуговують роли Філадельфія. Саме вони стали візитною карткою паназіатської кухні.


Як з'явився такий різновид суші


Вважається, що така страва з'явилася не в місті Філадельфія, а в Нью-Йорку. Своєю назвою ж роли зобов'язані крем-сиру, який входить до складу. Одному талановитому кухареві дуже подобалося поєднання ніжної вершкової Філадельфії та лосося, яке часто зустрічалося в невеликих пончиках бейгелах. Він вирішив приготувати роли з таким дуетом. Відвідувачі ресторану швидко полюбили новинку за оригінальну естетику та ніжний смак. Вважається, що винахід Філадельфії у 80-х роках минулого століття і став однією з основних причин популяризації паназіатської кухні. 


Основні переваги таких ролів


До причин популярності Філадельфії можна віднести:
- соковитий рис - страва є різновидом урамакі (суші назовні), тому насамперед люди відчувають смак просоченого соєвим соусом рису, а не жорстких норі);
- яскравий зовнішній вигляд - морепродукти тут не кладуть всередину, а прикрашають ними роли зверху, великий шматок риби відразу притягує до себе увагу;
- одночасну ніжність і насиченість - крем-сир гармонійно підкреслює смак морепродуктів, а також робить страву ситнішою. 


Основні різновиди Філадельфії


Існує маса рецептів таких ролів. При цьому страва може відрізнятися:

  • інгредієнтами. Найчастіше суші готують зі звичайним або копченим лососем, тунцем або вугром. Також цікаво виглядають роли з тигровою креветкою зверху;
  • особливостями приготування. Класична Філадельфія виділяється декором із морепродуктів. Водночас трапляються варіанти, де риба захована всередині, тоді як зовні роли прикрашають кунжутом. Завдяки цьому страва набуває цікавого зовнішнього вигляду і незвичайного присмаку.


На сайті https://uzhhorod.sushi-master.ua/menu/filadelfiya представлено широкий вибір як окремих порцій Філадельфії, так і сетів суші. Мережа ресторанів Sushi Master пропонує клієнтам кращу паназіатську їжу в Ужгороді. Також замовники можуть розраховувати на безліч акційних пропозицій і швидку доставку по місту. Один дзвінок або кілька кліків у фірмовому додатку, і вже скоро кур'єр подзвонить у ваші двері!