1. Новини Закарпаття

Як покращити життя в період війни?

Кожна людина мріє про комфортний побут та мінімальну кількість проблем. Через те, що в Україні діють графіки стабілізаційних та аварійних вимкнень, значна кількість людей залишаються без електропостачання. Щоб жити повним життям, можна звернутися до магазину електроніки за посиланням https://nva.in.ua/, та придбати речі, які зроблять побут комфортним, навіть в умовах відсутності електропостачання.

Як забезпечити квартиру освітленням під час вимкнення електроенергії?

Зараз існує величезна кількість способів це зробити, але найпростішими вважаються наступні:

  • Використання кемпінгових світильників. Це пристрої, які можна кріпити зверху на люстру та вмикати, коли потрібно. Вони мають хороший кут роботи, тому з використанням одного світильника можна забезпечити світлом всю кімнату.
  • Лед лампи та світильники, які працюють від повербанків. Таких товарів зараз дуже багато, користуються вони неймовірною популярністю. Хоча раніше звичайні маленькі світильники з USB роз’ємом використовували для підсвічування клавіатури, працюючи вночі.
  • Спеціальні світлодіодні стрічки, які працюють з використанням звичайних батарейок. Вони потребують зовсім невеликої кількості електроенергії, тому навіть на батарейках працюють довго.

Проте існують більш сучасні та вишукані способи освітлення будинку. Наприклад, системи з сонячними батареями, які вдень накопичують електроенергію, а вночі віддають її. До цього такі прилади використовували для зовнішнього освітлення прибудинкової території, але зараз у продажу з'явилися моделі для квартир та будинків, які мають вишуканий зовнішній вигляд та чудові технічні характеристики.

Як зберегти техніку в умовах стрибків напруги в мережі?

Зараз потрібні спеціальні стабілізатори та безперебійники, які можуть регулювати напругу, що подається на побутові прилади. Особливо чутливою вважається електроніка, тобто мобільні телефони, ноутбуки, а також опалювальні котли. Всередині такої техніки вмонтована величезна кількість плат, що регулюють роботу приладів. Через перепади напруги прилади можуть виходити з ладу.

Щоб не хвилюватися через відсутність електроенергії для забезпечення працездатності основних побутових приладів, можна придбати інвертори та акумуляторні батареї. Завдяки цим приладам вдасться забезпечити себе електроенергією під час стабілізаційних вимкнення, які у деяких областях України стали постійними. Для пилососів та кавоварок таку техніку краще не використовувати. Але, якщо потрібно забезпечити роботу опалювального котла або холодильника, то такої системи буде достатньо.