1. Новини Закарпаття

Чи можна оновити інтер'єр без дизайнера?

Перед проведенням ремонтних робіт, кожен власник житла приблизно уявляє, яким він бачить інтер'єр. Проте не завжди мрію можна втілити в реальність, особливо власними силами, не звертаючись до послуг спеціалістів.

Переваги розробки дизайну інтер’єру

Дизайнер команди https://nvb-architects.com.ua/ чудово розуміється на сучасних матеріалах, які нещодавно з’явилися у магазині для будівельників та ремонту.

Чому варто скористатися послугами дизайнера:

  • Дизайнер зможе краще розпорядитися коштами та суттєво заощадити на матеріалах, знизивши витрати. Головна особливість – це можливість втілити у життя всі мрії клієнта. Зокрема мова йде про досить складний інтер'єр, який потребує поєднання одразу декількох стилістик в одному приміщенні.
  • Таке регулярно трапляється у квартирах-студіях, де необхідно візуально розділити приміщення на декілька зон, але при цьому не обтяжуючи його. Одну кімнату потрібно візуально розділити на зону відпочинку, гостьову та кухню.
  • Найважча задача для дизайнерів, які повинні розробити дизайн інтер’єру для однокімнатної квартири невеликої площі, адже місця для втілення забаганок клієнтів може не вистачити.

Перед тим як представити дизайн-проєкт клієнтові, дизайнер виконує всі необхідні заміри. Він враховує різноманітні комунікаційні прилади, які можуть суттєво впливати на інтер’єр. Мова йде про вентиляційні шахти, газові лічильники та каналізацію. У квартирах, що знаходяться вище першого поверху, не можна переміщати “мокру” зону в інше місце. Мова йде про ванну і туалет, адже це може суттєво вплинути на життя сусідів та погіршити роботу каналізаційних, водопровідних систем.

Етапи розробки дизайну інтер'єру

На початковому етапі знімаються заміри та вислуховуються усі побажання клієнта. Після цього дизайнер NVB Architects-Studio робить щось схоже на малюнок, що показує клієнтові, який може вносити певні правки. Використовуючи спеціальні 3D-програми та візуалізацію, дизайнер будує проєкт з детальною розкладкою та розмірами, що стосуються меблів та інших принципово важливих вузлів. Після виконання роботи, клієнт отримує готовий дизайн-проєкт, який представляє собою візуалізацію інтер'єру.

На цьому етапі також можуть вноситися деякі правки. Після узгодження та доробки, дизайнер інтер'єру враховує побажання, які стосуються матеріалів та їх вартості. Адже для втілення деяких проєктів потрібна солідна сума грошей. Останнім часом досить популярні стінки з живих квітів або ісландського моху, але вартість таких проєктів досить висока. Мох потребує певного догляду та чудово росте в умовах високої вологи, тому найчастіше його використовують у ванних кімнатах та туалеті.