1. Новини Закарпаття

Ефективність та поняття INFLUENCE маркетингу

INFLUENCE маркетинг – це просування певних послуг та продуктів через блогерів, відомих людей, спортсменів або celebrities. До думок таких людей прислухаються звичайні українці.

Що таке маркетинг впливу та як він позначається на популярності продукції?

Перш за все інфлюенсер – це не лише відома людина, але й експерт, який розуміється на певних продуктах, що використовуються у відео. Не обов’язково мати мільйони підписників, щоб стати інфлюенсером, адже ефективність маркетингового впливу не завжди залежить від кількості аудиторії. Найбільший ефект INFLUENCE маркетинг має на аудиторію, яка регулярно дивиться контент блогера.

Як не дивно, але зараз все більше людей прислухаються до думок не надто відомих блогерів, кількість підписників яких не перевищує 10 000. Тип подавання інформації маловідомих авторів контенту дещо відрізняється від мільйонників. Тут зазвичай присутня лампова, тепла атмосфера, яка спонукає на придбання товарів, що рекомендує блогер.

Чим INFLUENCE маркетинг відрізняється від прямої реклами?

Основна відмінність у нативності, тобто блогер не примушує купувати аудиторію певний продукт, але рекомендує його. У розмовах блогери використовують м’яку техніку спілкування зі своїми підписниками.

Особливості INFLUENCE реклами:

  • Подача певного продукту не сприймається як реклама, тому глядачі більше їй довіряють. У такому випадку реклама плавно вживлюється у відео та представляє собою відео-контент, який аудиторія уважно слухає, на відміну від звичайної реклами, що з'являється в перервах між роликами.
  • У INFLUENCE реклами є можливість на всі 100% використовувати таргетування. Маркетологи та керівники рекламних агенцій спеціально підбирають для реклами певного блогера, який займається конкретною діяльністю.
  • Тобто глядачам NAIL-каналів будуть цікаві інструменти для манікюру та педикюру, а також різноманітні гель-лаки, допоміжні рідини. Це стовідсоткове потрапляння у аудиторію, що суттєво підвищує шанси продати продукцію.

Найцікавіше, що деякі блогери з задоволенням використовують цей прийом та створюють власні лінійки продукції, рекомендуючи її своїм підписникам. На відміну від використання контекстної реклами, не потрібно переходити за посиланням, щоб детально ознайомитися з продукцією. Блогери та інфлюенсери описують деякі характеристики товарів. Це середовище зможе зреагувати на конкретну продукцію. Утворюється чудовий канал співпраці та комунікацій, а також SMM просування. Зараз досить часто пропонують співпрацю, з використанням бартеру, у процесі якого двоє відомих людей або компаній обмінюються відгуками одне про одного.