1. Новини Закарпаття

Теплиці для вирощування рослинних культур

Практично кожна людина, що має невелику ділянку землі, замислювався про встановлення теплиці для вирощування рослинних культур. Такий парник подарує ранній урожай без хімії і пестицидів. Якщо сюди провести опалення, овочі можна вирощувати цілий рік. ТММ-Захід пропонує купити теплицю від виробника на вигідних умовах. Конструкції відрізняються якістю і надійністю, прийнятною вартістю і ефективністю.

Яку теплицю вибрати?

Спочатку варто визначитися з місцем під теплицю. Його слід вибирати так, щоб вона цілий рік була на відкритому місці і висвітлювалася. Тому не варто зводити парник поблизу дерев або чагарників.

При виборі парника потрібно визначитися з матеріалами каркасної частини, стін і стелі. Прості теплиці роблять з металевих дуг, що покриваються плівкою. Такі конструкції досить практичні, але відрізняються невеликими розмірами і висотою.

Каркасні теплиці зі скла в основному поширені у великих господарствах. Перед установкою такої теплиці потрібно звести фундамент, тому що у скла є значна вага. На готову основу можна покласти цоколь з декількох рядів вологостійкого цегли. Плануючи будівництво каркаса із сталевого профілю, несучі стовпи варто встановлювати в процесі його або закладати штирі для подальшої зварювання.

Останнім часом популярністю користуються теплиці з полікарбонату. У таких конструкцій несучий каркас, а стіни і стеля виготовлені з полікарбонату. Матеріал можна назвати альтернативою склу. До його плюса варто віднести невелику вагу і високу міцність, простоту і практичність в процесі монтажу.

Після монтажу теплиці варто розглянути установку опалення. Це може бути автономна система з окремою піччю і великими трубами, що проходять уздовж опор по довжині теплиці. Також можна завести в парник опалення безпосередньо з дому. Вирощування рослин в зимовий період передбачає прокладку труби всередині грунту для підігріву. Це дозволить зберегти кореневу систему рослин від замерзання.

Дотримуючись вище перерахованих рекомендацій можна побудувати хорошу теплицю, щоб отримати урожай, який завжди буде радувати якістю і кількістю.